Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Koolitus „Accreditation and beyond: developing European volunteer projects“

Kandideerimise tähtaeg: 02.05.2018 23:59

Koolitus „Accreditation and beyond: developing European volunteer projects“ 

Koolitus toimub 12.-15. juunil 2018 Birminghamis, Suurbritannias.

Kas Sa töötad akrediteeritud organisatsioonis, mis pole seni veel astunud järgmist sammu projektide elluviimise suunas? Või oled oma esimesi projekte läbi viies kokku põrganud raskustega? Kui see on nii, siis on see koolitus mõeldud just Sulle.

Selle neli päeva kestva rahvusvahelise koolituse teemadeks on informatsiooni leidmine, akrediteerimisprotsess, vabatahtlike töö koordineerimine ning sobivate vabatahtlike või partnerorganisatsioonide leidmine. Lisaks annab koolitus Sulle võimaluse laiendada tööalast kontaktide võrgustikku ja suurendada oma töö rahvusvahelist mõõdet.

Koolituse töökeeleks on inglise keel.

Kandideerimise tähtaeg: 2. mai 2018

Ingliskeelse lisainfo koolituse kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiate SALTO kodulehelt.

Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse ka esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina.

Korraldajad teavitavad kandidaate konkursi tulemustest hiljemalt 7. mail 2018.

Osalustasu: 51 EUR tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurile (SANA). Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab korraldaja programmi Erasmus+: Euroopa Noored raames.  Rahvusvahelised reisid, sh kindlustuse, korraldab ja tasub SANA.

Sisulistes küsimustes võtke ühendust Karin Ööveliga aadressil karin.oovel@archimedes.ee või helistage 699 6493.

Koolituskutse tõlkis ja kohendas ning vajalike praktiliste ettevalmistuste eest hoolitseb Triin Saulep (triin.saulep@archimedes.ee; tel 697 9223).