Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Digitaalse noorsootöö konverents Austrias

Kandideerimise tähtaeg: 08.10.2017 23:59

Konverents Digital Youth Work toob kokku 100-120 noorsootöötajat ning noortevaldkonna otsustajat üle kogu Euroopa, et uurida digitaalse noorsootöö olemust mitmete erinevate nurkade alt.

Konverentsil tutvustatakse seniseid arenguid Euroopas, jagatakse edukaid praktikaid ning proovitakse järgi noorsootöötajate igapäeva tööks sobivaid digivahendeid.

Kandideerima on oodatud osalejad, kes:

  • Töötavad noortega (noorteorganisatsioonis, noorteliidrid, noorsootöötajad, koolitajad, mentorid);
  • On valmis tutvustama ning tuttavaks saama noorsootöös kasutuses olevate digitaalsete lahendustega;
  • Suudavad tutvustada ideid nii teisest valdkonnast pärit inimestele kui ka oma kolleegidele;
  • On vanuses 18+;
  • Suudavad õppida ning töötada inglise keelses keskkonnas.

 

Seminar toimub 27. november-30. november 2017 Austrias, Viinis. Kandideerimine SALTO kodulehel kuni 8. oktoobrini. Korraldajad teavitavad konkursi tulemustest hiljemalt 19. oktoobril.

Juhime Teie tähelepanu, et kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajaks. Oluline on veenduda, et kandideerimistaotlus saab mitte ainult salvestatud, vaid ka esitatud (vajalik on täiendav kinnitamine).

Osalemistingimused

  • Osalustasu: 51 eurot, mis tasutakse SA Archimedese noorteagentuurile (SANA). Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulud katab Iirimaa Erasmus+: Euroopa Noored agentuur.
  • Reisikorralduse eest vastutab osaleja. Vajalik on eelnev kooskõlastamine SANA esindajaga, piletite soetamine iseseisvalt pole lubatud.
  • Kui osutute valituks, sõlmib SANA osalejaga lepingu, mille alusel hüvitatakse optimaalsed rahvusvahelised reisikulud koolituse toimumispaika ja tagasi (kuni 450 eurot) ning kindlustuskulud. Vajalik on originaaldokumentide esitamine 15 tööpäeva jooksul peale koolitustegevuse lõppu.

Sisulistes küsimustes võtke ühendust Marko Venega, aadressil marko.vene@archimedes.ee või helistage 69 79 221. Koolituskutse tõlkis ning praktilistes korraldustes toetab TCA koolitustegevuse korraldaja Angela Tikoft (angela.tikoft@archimedes.ee).