Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Erasmus+ analüüsikohtumine

Kandideerimise tähtaeg: 14.11.2018 23:59

Kallid projektimeistrid!

Meil on heameel paluda teid Erasmus+ analüüsikohtumisele, mis toimub 23. novembril Tallinnas.

Kohtumise eesmärgiks on tugevdada projektitegijate, nõustajate ja hindajate võrgustikku ning tutvuda üksteise tegemistega läbi elava raamatukogu meetodi. Anname teile võimaluse meie ja meie partnerite tööst rohkem teada saada.

Kui eelmisel aastal sai valitud parimad projektid, siis sel aastal soovime kuulda ebaõnnestumiste kohta. Vigadest õppimine aitab meil oma tööd paremini ja kvaliteetsemalt teha. Mis saaks olla parem, kui õppida teiste vigadest?

Alustame kohtumist 23. novembril kell 15:00 ning lõpetame ametliku osa 21:00. Peale seda on võimalus suhelda mõnusas õhkkonnas ja üksteisega veel lähemalt tuttavaks saada.

Väljastpoolt Tallinna tulijatele on meie poolt korraldatud majutus, seega kiirustama ei pea ja saate rahulikult sündmusest osa võtta.

Registreerimiseks täida palun vastav vorm hiljemalt 14. novembriks 2018.
Täpsema päevakava saadame teile koos osalemise kinnitusega 15. novembriks.

Kõikide küsimustega võite pöörduda Salome Šakarašvili poole aadressil salome.sakarasvili@archimedes.ee või telefonil 6979231.

Koolitus viiakse läbi Struktuurifondide perioodi 2014-2020 tegevuse „Noorsootöötajate koolituste arendamine“ tegevuskava raames.