Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

EVT projektide kvaliteedikoolitus SOHO

Euroopa vabatahtliku teenistuse (EVT) vastuvõtvate ja saatvate organisatsioonide esindajatel on nüüd taas võimalus kandideerida SOHO koolitusele. 2015. aasta esimene SOHO koolitus toimub 8.-12. märtsil Türgis.

Koolituse eesmärgiks on tõsta EVT kvaliteeti, arendades just nende inimeste pädevusi, kes on otseselt seotud vabatahtlike toetamisega. Osalejad saavad koolituse käigus läbi erinevate meetodite (simulatsiooniharjutused, juhtumi- ja eneseanalüüs jm) arendada oma pädevusi järgmistes olulistes EVT kvaliteediaspektides: eneseanalüüs – valikuprotsess ja kaasamine – rahvusvaheline koostöö – tugisüsteem – õppimine EVTs – mitteformaalse õppimise tunnustamine läbi Noortepassi.

Kandideerima on oodatud noorsootöötajad, EVT mentorid/tuutorid ja kõik teised, kes tegelevad otseselt vabatahtlike toetamise ja abistamisega vastuvõtvas, saatvas või koordineerivas organisatsioonis. Osalejatelt oodatakse varasemat kogemust EVTs (minimaalseks nõudeks on varasem osalemine vabatahtliku saatmise või vastuvõtmise protsessis).

Koolituse töökeel: inglise keel

Kandideerimine ja lisainfo koolituse kohta SALTO kodulehel.

Kandideerimise tähtaeg: 18. jaanuar 2015
*Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana. Pange tähele, kui taotlus on valmis („Save your application“), siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“). Taotluse esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. Vastasel juhul ei ole teie taotlus esitatud ja korraldajad seda ei näe.

Osalustasu: 51 €. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab Euroopa Noored Türgi büroo. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab Euroopa Noored Eesti büroo.

Küsimuste korral võtke ühendust Nele Metsaga aadressil nele.mets@archimedes.ee või helistage 69 79 237.

Pildil on SOHO koolitajatetiim!