Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

EVT projektide kvaliteedikoolitus SOHO

Euroopa vabatahtliku teenistuse (EVT) vastuvõtvate ja saatvate organisatsioonide esindajatel on taas võimalus kandideerida SOHO koolitusele.
Koolitus toimub 23.-27.september Rumeenias.

Koolituse eesmärgiks on tõsta EVT kvaliteeti, arendades just nende inimeste pädevusi, kes on otseselt seotud vabatahtlike toetamisega. Osalejad saavad koolituse käigus läbi erinevate meetodite (simulatsiooniharjutused, juhtumi- ja eneseanalüüs jm) arendada oma pädevusi järgmistes olulistes EVT kvaliteediaspektides: eneseanalüüs – valikuprotsess ja kaasamine – rahvusvaheline koostöö – tugisüsteem – õppimine EVTs – mitteformaalse õppimise tunnustamine läbi Noortepassi.

Kandideerima on oodatud noorsootöötajad, EVT mentorid/tuutorid ja kõik teised, kes tegelevad otseselt vabatahtlike toetamise ja abistamisega vastuvõtvas, saatvas või koordineerivas organisatsioonis. Osalejatelt oodatakse varasemat kogemust EVTs (minimaalseks nõudeks on varasem osalemine vabatahtliku saatmise või vastuvõtmise protsessis).
Koolituse töökeel: inglise keel

Loe eelmisel SOHO koolitusel osalenu muljeid siit.

Kandideerimise tähtaeg: 31. mai 2015

Elektroonilise kandideerimisvormi koos inglise keelse infoga koolituse kohta leiate SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana.

Osalustasu: 51 €. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katavad koolituse korraldajad. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab ja reisikorralduste eest vastutab SA Archimedes Noorteagentuur.
Valituks osutumisel võtame Teiega reisikorralduse asjus ühendust esimesel võimalusel.

Küsimuste korral võtke ühendust Nele Metsaga aadressil nele.mets@archimedes.ee või helistage 69 79 237.

Pildil on SOHO koolitajatetiim.