Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

FITA 4 – From Idea To Action koolitus kutsub osalema!

Kandideerimise tähtaeg: 28.08.2017 23:59

Neljandat korda toimuv koolitus From Idea to Action on viis päeva kestev koolitus, kuhu on oodatud noorsootöötajad ning noortejuhid, kes soovivad jagada kogemusi ja arendada oma pädevusi noorte sotsiaalse ettevõtluse projektide korraldamise, juhtimise ja sõnumi levitamise vallas.

Koolitusel õpitakse läbi tegevuste – osalejate ideedest arendatakse välja konkreetsed plaanid ning tegevused, seejuures on igaühel võimalus mängu tuua oma kogemused ning pädevused toetamaks noorte sotsiaalse ettevõtluse projekte.

Osalejatelt oodatakse, et neil oleks koolitusele suundudes mõtteis mõni idee, mida üheskoos teistega arendada ja täiendada ning hiljem ellu viia. Projektiidee peab olema realistlik ning sobiv osaleja kogukonnale ning noortele.

Koolitusel osaleja võimalused

  • Õppida ettevõtluse valdkonna võtmeelementide kohta – kuidas olla ettevõtlik, kuidas seda toetada
  • Tutvuda töövahenditega ja praktiseerida nende kasutamist, et hiljem neid oma töös kasutada
  • Saada informatsiooni erinevate võimaluste kohta, kuidas korraldada sotsiaalse ettevõtluse projekti
  • Saada osaks võrgustikust, mis toetab ja aitab vahetada osalejate kogemusi

 

Koolitus toimub 2.-8. oktoober 2017 Hispaanias, Cercedillas (Madrid).

Kandideerimise tähtaeg on 28. august 2017. Kandideerimiseks kasuta antud vormi ning edasta see Salome Šakarašvilile aadressil salome.sakarasvili@archimedes.ee. Korraldajad teavitavad kandideerijaid konkursi tulemustest hiljemalt 2. september 2017.

Osalustasu: 51 EUR, mis tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurile (SANA) juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab Hispaania Erasmus+: Euroopa Noored agentuur. Rahvusvahelised reisid sh kindlustus korraldab ja tasub SANA.

Sisulistes küsimustes võtke ühendust Salome Šakarašviliga aadressil salome.sakarasvili@archimedes.ee või telefonil 697 9231. Koolituskutse tõlkis ja kohendas ning vajalike praktiliste ettevalmistuste eest hoolitseb TCA koolitustegevuse korraldaja Angela Tikoft (angela.tikoft@archimedes.ee).