Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Koolitus rahvusvahelistest noortealgatustest, ettevõtlikkusest ja osalusest – Get Transnational!

„Get Transnational“ on viiepäevane koolitus, mille raames õpitakse ette valmistama ja ellu viima rahvusvahelisi noortealgatusi Erasmus+ programmi raames. Koolitusel keskendutakse noorte ettevõtlikkuse ja loovuse toetamisele läbi projektitegevuste.

Koolituse sihtgrupiks on aktiivsed noored, noortejuhid või noorsootöötajad, kes on huvitatud rahvusvaheliste noortealgatuste elluviimisest.

Koolitusel on sul võimalik:

  • leida projektipartnereid, kes on huvitatud ettevõtlikkuse teemaliste projektide arendamisest ja alustada üheskoos Erasmus+ noortealgatuse taotluse ettevalmistamist,
  • tutvuda põhjalikumalt ettevõtlikkuse teemaga rahvusvahelises kontekstis,
  • arendada oma kommunikatsiooni, meeskonnatöö ja rahvusvaheliste projektide juhtimise oskusi,

Koolitus põhineb mitteformaalsel õppel ning osalejaid kaasatakse aktiivselt õppeprotsessi. Kogu koolituse programm lähtub osalejate kogemustest ja vajadustest: grupitöö, debatid, rollimängud ja muud meetodid toetavad omavahelist kogemustevahetust ja üksteiselt õppimist.

Koolitus toimub 20.-25. juunil Hispaanias.

Kandideerimise tähtaeg: 8. mai 2016.

Elektroonilise kandideerimisvormi koos inglisekeelse infoga koolituse kohta leiad SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina.

Osalustasu: 32 €. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katavad koolituse korraldajad. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab ja reisikorralduste eest vastutab SA Archimedes Noorteagentuur. Valituks osutumisel võtame Teiega reisikorralduse asjus ühendust.

Küsimuste korral võtke ühendust Karin Ööveliga aadressil karin.oovel@archimedes.ee või helistage 69 79 231.