Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

IDEE24 projektikoolitus 7.-8. juunil Tallinnas

„The best angle from which to approach a problem is the TRY-angle!“ ehk tule pane oma projektiideed proovile!

 

Kutsume teid osa võtma ideelaborist, kuhu tulevad kokku noored, et üheskoos oma algusjärgus või pooleliolevaid projektiideid arendada või hoopis uusi ideid välja mõelda. Koolitus toimub 7.06-8.06, Tallinnas.

Keda koolitusele ootame?

Seekordsele koolitusele ootame eriti puudest või terviseprobleemist tingitud erivajadustega noori vanuses 16-30. Koolitusele tulemiseks pange kokku 2-3-liikmeline grupp. Kui kedagi kaasa ei leia, aga idee on hea, siis võib registreeruda ka üksinda. Alaealistest koosneval grupil peab olema üks vähemalt 18-aastane grupijuht (noorsootöötaja, huvijuht, grupiliider), kellel on soov ja tahtmine projekti teha.

Juhul, kui vajad tugiisikut või tõlki, anna sellest vajadusest meile kindlasti registreerimisvormis teada. Eriti hea oleks kui toeks saab olla sõber, kellega koos projektiideed välja töötad.

Check up

Koolitusega soovime:

1. Arendada ja toetada noorte kujunemisjärgus ideid,

2. Anda osalejatele põhiteadmised projektiloogikast,

3. Tõsta Erasmus+ programmi ehk rahvusvaheliste projektide elluviimise alast teadlikkust.

IDEE24 fookuses on eeskätt rahvusvahelised noorteprojektid. Välispartnerite olemasolu ei ole koolitusel osalemise eelduseks – kui idee on hea, küll siis jõuab ka partnerid leida!

Koos koolitajate ning Euroopa Noored Eesti büroo töötajatega aitame kujundada teie ideed edukaks projektiks, mida võib esitada programmi Erasmus+ oktoobri taotlustähtajaks.

Millal ja kus toimub?

7.-8. juuni, Tallinnas. Koolitus algab kell 12.30 ja lõpeb 14.00. Koolituse lõpus on teil võimalus veel mõnda aega koolitajatega oma projektiidee osas nõu pidada.

Koolitajateks on Kristi Jüristo ja Umberto Dorus Geerts.

Osavõtt on tasuta. Soovides toetada võrdseid võimalusi, katab Sihtasutus Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo kaugemalt tulijate transpordikulud 70% ulatuses.

Registreeri oma meeskond allpool. Kohtade arv koolitusel on piiratud!  Kandideerimise tähtaeg on 02.06.2014.

Kinnituse ja lisainfo saadame hiljemalt 4 päeva enne ürituse toimumist.

Lisainformatsiooni küsi julgelt Marit Kannelmäe-Geertsi aadressil marit.kannelmae-geerts@archimedes.ee või telefonil  6268990.

Registreerimine

 

Verification