Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Jaga oma rahvusvahelisi kogemusi: osale EuroPeers koolitusel noortele

Kas oled osalenud Euroopa vabatahtlikus teenistuses, mõnes noortevahetuses või korraldanud ise rahvusvahelise noortealgatuse? Kui jah, oled ilmselt saanud palju põnevaid kogemusi ja näinud Euroopat huvitava nurga alt. Kui soovid oma kogemusi teiste noortega jagada ning inspireerida ja julgustada ka neid Euroopa võimalustest osa saama, ootame Sind rahvusvahelisele koolitusele „EuroPeers“ ja liituma “EuroPeerside” laheda seltskonnaga. Koolituse sihtgrupiks on vähemalt 18-aastased (koolituse toimumise ajaks) noored. 

EuroPeers on nende noorte rahvusvaheline võrgustik, kes on osa võtnud Euroopa Noored ja/või Erasmus+ rahvusvahelistest projektidest ning kes soovivad jagada oma projektikogemusi ning tutvustada rahvusvaheliste võimaluste maailma ka teistele noortele.

Koolitusel:

  • saad teada, mis tähendab „EuroPeers“ võrgustik;
  • õpid paremini tundma noorte rahvusvahelisi võimalusi ja analüüsima rahvusvahelise kogemuse väärtust;
  • õpid tundma ja katsetad erinevaid viise ja meetodeid, kuidas viia läbi infoüritusi ja motiveerida noori Euroopa programmidest osa võtma;
  • omandad projektijuhtimise oskusi.

Lisaks töötad koos kaaslastega koolituse jooksul välja oma esimese EuroPeers ürituse, mille saad ka päriselt ellu viia.

Koolitus toimub 6.-10. novembril Viimsis. Lisaks Eesti noortele osalevad koolitusel Saksa, Belgia, Austria, Bulgaaria, Poola ja Norra noored.

Koolituse töökeeleks on inglise keel. Koolitus on tasuta!

Kandideerimise tähtaeg on 30. september 2015. Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe.

Tutvu ka EuroPeers rahvusvahelise võrgustiku praeguste ja eelnevate tegemistega ja loe ühe Eesti osaleja kogemust EuroPeers koolituselt Bonnis.

*Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana.
Pange tähele, kui taotlus on valmis („Save your application“), siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“). Taotluse esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. Vastasel juhul ei ole teie taotlus esitatud ja korraldajad seda ei näe.

NB: Koolitusel osalemiseks ei pea Sa olema ühegi organisatsiooni liige. Kui Sa ei esinda ühtegi organisatsiooni, märgi oma avalduses kohale, kus organisatsiooni kohta küsitakse „none“.

Küsimuste korral võta ühendust Annika Tederiga aadressil annika.teder@archimedes.ee või telefonil 69 96 493.