Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Kaboom! Rahvusvaheline seminar edukate kommunikatsioonipraktikate jagamiseks

Kandideerimise tähtaeg: 28.07.2017 23:59

Kas sul on tunne, et sageli osutub noorteprogrammide juures kõige keerulisemaks ülesandeks oma projektidele laiema kõlapinna saavutamine? Meedia ja ajakirjanike kaasamine? Sotsiaalmeedias toimetamine selliselt, et see ka soovitud sihtrühmadeni jõuaks? Kui sa vähemalt ühele küsimusele jaatavalt vastasid, siis see pakkumine on just sulle!

Septembri alguses maalilises Sloveenia pealinnas Ljubljanas toimuv innovatsioonilisele kommunikatsioonile keskenduv Kaboom! annab ülevaate parimatest kommunikatsioonipraktikatest, mida on kasutatud erinevate noorteprojektide juures ning pakub võimaluse avastada viise, kuidas ka ise oma projektidele tõhusa kommunikatsiooni abil õige käik sisse lülitada!

Tuhanded (rahvusvahelised) noorteprojektid, mis üle Euroopa igal aastal aset leiavad, ei peaks jääma paberkuhjadena riiulisse tolmu koguma! Nende tulemusi ja sõnumit tuleb edastada ning noortevaldkonna kommunikatsiooniga tegelema ka peale projekti. Kui Sa arvad sama, oled oodatud kandideerima rahvusvahelisele seminarile Kaboom!

Seminari eesmärkideks on:

  • Koguda ja tutvustada kõige innovatiivsemaid ning edukamaid kommunikatsioonipraktikaid
  • Õppida tundma edutegureid ning võtmeelemente, et mis aitavad kaasa kommunikatsiooni õnnestumisele
  • Vahetada kogemusi ning töövahendeid, mida seminaril osalejad oma töös kasutavad
  • Aidata osalejatel oma projektide kommunikatsioonitegevusi luua ja võimendada
  • Luua osalejate vahel võrgustik, edendada uusi koostöösuhteid

Seminar toimub 4.-8. septembril 2017 Sloveenias.

Kandideerimise tähtaeg on 28. juuli 2017. Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse ka esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina. Korraldajad teavitavad kandideerijaid konkursi tulemustest hiljemalt 4. august 2017.

Osalustasu: 51 EUR, mis tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurile (SANA) juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab Sloveenia Erasmus+: Euroopa Noored agentuur. Rahvusvahelised reisid sh kindlustus korraldab ja tasub SANA.

Sisulistes küsimustes võtke ühendust Priit Pruuliga aadressil priit.pruul@archimedes.ee või telefonil 69 79 222. Koolituskutse tõlkis ja kohendas ning vajalike praktiliste ettevalmistuste eest hoolitseb TCA koolitustegevuse korraldaja Angela Tikoft (angela.tikoft@archimedes.ee).