Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Koolitus “DIG-IT up!”

Kandideerimise tähtaeg: 13.02.2019 23:59

Kas me täiskasvanute ja noorsootöötajatena oleme piisavalt avatud ja pädevad tutvumaks noorte poolt kasutatavate digitaalsete vahenditega; kas leiame piisavalt loovaid lahendusi ning integreerime neid oma töösse? Õpiränne DIG-IT up! on hea võimalus jagada kogemusi välismaa kolleegidega ja arendada loovaid digitaalseid meetodeid noorsootööks. Rahvusvahelisel koolitusel uuritakse üheskoos, mis on nutikas noorsootöö, millised on noorsootöötaja digivajadused ja -oskused. Plaanis on palju praktilist nutilahenduste läbiproovimist (fookuses on õuesõpe ehk väliõpe – vabas õhus korraldatud õppetöö vorm).

Koolitus toimub 13.05.2019 – 18.05.2019 Küprosel.

Koolituse töökeeleks on inglise keel.

Kandideerimine

Kandideerima on oodatud kogemusega noorsootöötajad – kohalikest omavalitsustest ja noorteühingutest, huvihariduse spetsialistid ja huvitegevuse korraldajad, noortejuhid, mentorid ja koolitajad, kes:
– on huvitatud õppimise toetamisega seotud protsesside rakendamisest oma igapäevatöös ehk on valmis õpitu/kogetu praktikasse rakendama;
– on võimelised suhtlema ja töötama inglise keeles;
– saavad osaleda koolitusel täies mahus.

Eesti esindajate jaoks on kuni 2 kohta.

Lähtudes SANA 2019-2020 strateegilistest eesmärkidest eelistame maapiirkonnas ja väikelinnades tegutsevaid noorsootöötajaid.Geograafilised prioriteedid: Põlvamaa, Lääne-Virumaa, Saaremaa, Jõgevamaa, Valgamaa, Järvamaa, Läänemaa ja Raplamaa.

Ingliskeelse lisainfo koolituse kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiate SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks peate olema registreerunud SALTO kodulehe kasutajaks. Veenduge, et lisaks avalduse salvestamisele selle ka esitate („submit“).

Kandideerimise tähtaeg on 13.02.2019.

Korraldajad teavitavad kandidaate konkursi tulemustest hiljemalt 26.02.2019.

Osalustingimused

Toitlustus- ja majutuskulud katab korraldaja.

SANA eraldab õpirändes osalejale Erasmus+: Euroopa Noored programmi stipendiumi, mis katab reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise.

Stipendiumisaaja osalustasu on 50 eurot.

NB! Juhul, kui Teie õpirändes osalemist takistab midagi, mille osas saame ühiselt lahendusi otsida (sh osalustasu määr), siis andke meile sellest teada.

SANA rolliks on pakkuda Teile tuge ja anda nõu nii ettevalmistumisel enne õpirännet kui ka järeltegevuste elluviimisel õpirände kogemuse järgselt.

Õpirände sisulistes küsimustes, sh õppetööle häälestumise ja õpirändejärgsete plaanide tegemise osas, aitab Teid Anna Kuzina (anna.kuzina@archimedes.ee; 697 9217).

Stipendiumi kasutamisega seotud küsimustes aitab Teid Triin Saulep (triin.saulep@archimedes.ee; tel 697 9223).