Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Koolitus “Europeers”: Kuidas jagada rahvusvahelist kogemust?

Kandideerimise tähtaeg: 08.01.2019 23:59

Oled osalenud Euroopa vabatahtlikus teenistuses, mõnes noortevahetuses või korraldanud ise rahvusvahelise noortealgatuse? Kindlasti oled nii saanud osa põnevatest kogemustest ja näinud Euroopat teistsuguse nurga alt. Kui tahad oma kogemusi ka teistega jagada, siis kutsume Sind koolitusele Inglismaal ja omandama “Europeersi” esitlemisoskusi.

EuroPeersid on nende noored, kes on välismaal õppinud või vabatahtlikuna töötanud, osalenud noorteprojektides  ning kes soovivad oma kogemusi jagada ja tutvustada rahvusvaheliste võimaluste maailma ka teistele.

5-päevase koolituse jooksul õpid, kuidas oma kogemusi efektiivselt jagada erinevate infoürituste, online kanalite, jt tegevuste kaudu. Näiteks töötoad järgnevatel teemadel: “Avalik esinemine”, “Rahvusvaheline võrgustumine” ja “Projektijuhtimine ning avalikud suhted”. Koolituse üheks osaks on ka oma esimese EuroPeers ürituse välja töötamine.

Koolitus toimub 7. – 11. veebruaril 2019 Liverpoolis, Inglismaal.

Koolitusel osalemiseks peab olema vähemalt 18-aastane.

Koolituse töökeeleks on inglise keel.

SA Archimedes eraldab rahvusvahelisel üritusel osalemiseks stipendiumi, mis katab üritusel osalemise reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse stipendiumi kasutamise leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise. Toitlustuse ja majutusega seotud kulutused katab korraldaja ESK programmi raames.

Stipendiumisaaja osalustasu on 30 eurot.

Koolitusele kandideerimise tähtaeg on 8. jaanuar 2019. 
Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. *Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana.

Tulemused teatatakse hiljemalt 12. jaanuaril.
Pange tähele, kui taotlus on valmis („Save your application“), siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“). Taotluse esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. Vastasel juhul ei ole teie taotlus esitatud ja korraldajad seda ei näe.

NB: Koolitusel osalemiseks ei pea Sa olema ühegi organisatsiooni liige. Kui Sa ei esinda ühtegi organisatsiooni, märgi oma avalduses kohale, kus organisatsiooni kohta küsitakse „none“.

Tutvu ka EuroPeers rahvusvahelise võrgustiku praeguste ja eelnevate tegemistega ja loe ühe Eesti osaleja kogemust EuroPeers koolituselt Viinis.

Küsimuste korral võta ühendust aadressil regina.rahn@archimedes.ee.