Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Koolitus Europeers: kuidas tutvustada noortele rahvusvahelisi võimalusi

Oled osalenud Euroopa vabatahtlikus teenistuses, mõnes noortevahetuses või korraldanud ise rahvusvahelise noortealgatuse? Oled läbi selle saanud osa põnevatest kogemustest ja näinud Euroopat teistsuguse nurga alt? Ilmselt tahad sa oma kogemusi ka teistega jagada? Kutsume sind inspireerima ja julgustama ka teisi noori Euroopa võimalustest osa saama!  Kui tahad teada, kuidas seda teha, siis ootame Sind rahvusvahelisele koolitusele „EuroPeers,“ et liituda “EuroPeerside” inspireeriva seltskonnaga.

EuroPeers on nende noorte rahvusvaheline võrgustik, kes on osa võtnud Euroopa Noored ja/või Erasmus+ rahvusvahelistest projektidest ning kes soovivad jagada oma projektikogemusi ning tutvustada rahvusvaheliste võimaluste maailma ka teistele noortele.

Koolituse eesmärgiks on:

  • Saada rohkem teada Erasmus+ programmi ning rahvusvaheliste võimaluste kohta Euroopas ja maailmas;
  • Õppida kasulikke oskuseid nagu avalik esinemine, pressiga suhtlemine, mitteformaalse hariduse meetodid;
  • Arendada välja oma enda EuroPeers üritus.

Koolitus pakub osalejatele võimaluse tutvuda EuroPeers võrgustikuga ning saada motivatsiooni ja oskuseid, et viia ellu kohaliku tasandi projekte tutvustamaks Erasmus+ programmi võimalusi teistele.

Koolitus toimub 6.-10. juunil Oslos. Lisaks Eesti noortele osalevad koolitusel Austria, Saksa, Belgia, Norra, Suurbritannia, Soome, Bulgaaria ja Poola noored.

Koolituse sihtgrupiks on vähemalt 18-aastased (koolituse toimumise ajaks) noored. 

Koolituse töökeeleks on inglise keel.

Osalustasu 35 EUR tuleb tasuda SA Archimedes Noorteagentuurile juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja seminariga kaasnevad kulutused katab Austria Erasmus+ agentuur. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab SA Archimedes Noorteagentuur.

Koolitusele kandideerimise tähtaeg on 8. aprill 2016. Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. *Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana.

Pange tähele, kui taotlus on valmis („Save your application“), siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“). Taotluse esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. Vastasel juhul ei ole teie taotlus esitatud ja korraldajad seda ei näe.

NB: Koolitusel osalemiseks ei pea Sa olema ühegi organisatsiooni liige. Kui Sa ei esinda ühtegi organisatsiooni, märgi oma avalduses kohale, kus organisatsiooni kohta küsitakse „none“.

Tutvu ka EuroPeers rahvusvahelise võrgustiku praeguste ja eelnevate tegemistega ja loe ühe Eesti osaleja kogemust EuroPeers koolituselt Bonnis.

Küsimuste korral võta ühendust Annika Tederiga aadressil annika.teder@archimedes.ee või telefonil 69 96 493.