Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Koolitus „EVT – võti parema kvaliteedini noorsootöös“

Seminar „EVT – võti parema kvaliteedini noorsootöös“ annab EVT organisatsioonidele võimaluse jagada oma praktilisi kogemusi ja teadmisi seoses Euroopa vabatahtlikus teenistuses osalevate erinevate sihtgruppide noortega.

Seminari eesmärk on analüüsida EVT projekti koostööpartnereid ning uurida, mille jaoks on just EVT hea töövahend. Meetodimessina üles ehitatud seminaril keskendutakse Euroopa vabatahtliku teenistuse väärtusele, kui strateegilisele osale noorsootööst. Keskseteks teemadeks on kaasatus, partnerlus EVT organisatsioonide vahel ja koostöö koordineeriva organisatsiooni siseselt ning väliselt. Meetodimessi oodatavateks tulemusteks on praktilised tegevused ja tulevased koostööplaanid.

Koolituse teemad on:

  • EVT kui vahend kvaliteetseks noorsootööks
  • EVT partnerlus

Seminari päevakava.

Oodatavad osalejad on noortevaldkonna organisatsioonide esindajad, mis kasutavad Euroopa vabatahtliku teenistust noorsootöö meetodina ning noorsootöötajad, kes on EVT projektidega otseselt seotud kas tööalase juhendaja, mentori või administratiivse töötajana.

Seminari viiakse läbi koostöös Lahti linnavalituse noorteteenistusega ning Erasmus+ riiklike agentuuridega Rootsist, Norrast, Taanist, Islandilt, Eestist, Leedust, Lätist ning Soomest.

Koolituse töökeel: inglise keel
Koolitus toimub 21.-24. mai 2017 Lahtis Soomes
Kandideerimise tähtaeg: 31.03.2017

Põhjalik inglise keelne lisainfo ja kandideerimisvorm on leitavad SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina.

Osalustasu: 10 €, mis tuleb tasuda SA Archimedese noorteagnetuurile juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja üritusega kaasnevad kulutused katavad korraldajad. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab ja reisikorraldused teeb SA Archimedese noorteagentuur (SANA) programmi Erasmus+: Euroopa Noored Koolitus- ja Koostöökava raames.

Küsimuste korral võtke ühendust Melissa Ansoniga aadressil melissa.anson@archimedes.ee või helistage 69 79 237.