Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Koolitus: EVT välisvabatahtlikud huvikooli ja noortekeskusesse

Head ja tegusad huvikoolide ja noortekeskuste esindajad!

Kui mõni järgnevatest punktidest seostub Teie organisatsiooni huvi või vajadusega, siis olete just Teie need, keda koolitusele ootame!

  • Soovite oma tegevustesse kaasata välisvabatahtlikke ja motiveeritud abikäsi?
  • Olete huvitatud rohkemate ja mitmekesisemate teenuste pakkumisest?
  • Tahaksite luua uusi värskendavaid koostöösuhteid välispartneritega?

SA Archimedes Noorteagentuur kutsub Teid osalema programmi Erasmus+: Euroopa Noored tegevusvõimaluse Euroopa vabatahtliku teenistuse (EVT) sissejuhatavale koolituspäevale „EVT välisvabatahtlikud huvikooli ja noortekeskusesse“, mis toimub 12. juunil Tallinnas.

Koolitusele on oodatud organisatsioonide esindajad, kes soovivad saada rohkem infot EVT kohta ning mõtiskleda, kas see on midagi, mis nende organisatsioonile sobib.

Mis on Euroopa vabatahtlik teenistus (EVT)?:

Organisatsioonidele pakub Euroopa vabatahtlik teenistus võimalust, kas saata Eesti noori välismaale vabatahtlikuks või kaasata enda igapäevatöösse välisriigist tulevaid vabatahtlikke, toetades seejuures noorte arengut ning tuues oma organisatsiooni ideid, energiat ja töömeetodeid. EVT-ga seotud kulusid rahastatakse projektitaotluste põhjal Euroopa Komisjoni haridusprogrammi Erasmus+ kaudu.

Koolitusel:

  • tutvustame EVT väärtuseid ja põhimõtteid
  • käsitleme mida EVT Teie organisatsioonile pakkuda võib: nt vabatahtliku kui inimressursi kasutamine, rahvusvahelise koostöö arendamine ja välismaise „tuule” toomine oma organisatsiooni jpm.
  • arutame EVT projekti tegemise praktilisi külgi ning osapoolte rolle.
  • aitame läbi mõelda, kas EVT sobib teie organisatsioonile

Koolitus toimub 12.06.2015 Tallinnas.

Täpsem info koolituse ja seonduvate detailide kohta saadetakse registreerunud osalejatele hiljemalt nädal enne koolituse toimumist. Koolitus on osalejatele tasuta, seal hulgas ka lõuna. Koolitusega seotud kulud katab SA Archimedes Noorteagentuur. Omapoolse panusena palume tasuda transpordikulud.

Osalemiseks palume täita kandideerimisvorm: https://euroopanoored.eu/uncategorized/evt_huvikooli_noortekeskusesse/  hiljemalt 2. juuni 2015
NB: palun saada kiri, et registreerusid ka aadressile nele.mets@archimedes.ee, kuna on ilmnenud, et üksikutel kordadel veebiregistreering läbi ei lähe.

Küsimuste korral kirjutage nele.mets@archimedes.ee või helistage 6979 237.

Pildi allikas