Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Koolitus “Keep it REAL!” – vii oma noortevahetus järgmisele kvaliteeditasemele!

Kandideerimise tähtaeg: 06.10.2016 23:59

Kuidas teha tõeliselt head noortevahetust? Milline on üldse Sinu ettekujutus ühest noortevahetuse projektist? Sa oled juba osalenud noortevahetusel!? Aga kas Sa oled kindel, et Sinu kogemus oli piisavalt hea? Või äkki võiks see olla veel parem?

Kui Sul on lähiajal plaanis korraldada oma noortevahetusprojekt, siis meie tahame Sind aidata, tahame anda Sulle häid nippe ja trikke, kuidas teha parima kvaliteediga noortevahetus!

Selleks kutsume Sind osalema rahvusvahelisele koolitusele Keep it REAL!, mis toimub 2.-6. novembril 2016 Tallinnas. Koolitus on mõeldud neile, kellel ei ole veel üldse või on selja taga alles esimesed kogemused rahvusvahelise noortevahetuse korraldamisel ja ka neile, kes on äsja saanud oma noortevahetuse projektile toetust ja kellel kogu korraldus veel ees seisab.

Töökeel: inglise keel.

„Keep it REAL!“ training course will offer space to explore what does it make to have a REAL Youth Exchange. The approach of this TC is based on combination of inputs and practice to let participants put hands on real experiences – explore problem solving, share advices, deal with issues which really matters.

DSC_1244DSC_0933

Koolituse eesmärgiks on toetada noortevahetuse korraldajaid tagamaks erinevate projektietappide hea kvaliteet. Eduka Erasmus+ noortevahetusprojekti määravad mitmed kvaliteedi aspektid ja antud koolitus keskendub just nendele aspektidele, millega noortevahetuse korraldajad tavaliselt kõige rohkem hädas on: võrdne partnerlus, kultuuridevaheline õppimine ja Noortepassi protsess, noorte osalus, projekt kui pikaajaline õppeprotsess, võimalikud riskid ja nendega tegelemine. Koolitus annab osalejatele sisendi ja samaaegselt võimaluse ise kogeda – jagada nõu, tegeleda probleemilahendamisega ja asjadega, mis on päriselt olulised.

IMG_7877IMG_3749

NB! Koolitus toimub Noorteagentuuri ja Leedu Erasmus+ büroode koostöös, lisaväärtuseks on Eesti ja Leedu osalejate sarnane rahvuslik ja noorsootööalane taust, mistõttu on koolitusel lihtsam luua turvalist õpikeskkonda ja soodustada osalejate vastastikku mõistmist. Kahe riigi osalemisel on vajadusel ka täiendav keeleabi grupitöödes lihtsamini korraldatav.

Kandideerimise tähtaeg: 6. oktoober 2016

Inglisekeelne lisainfo ja kandideerimisvorm SALTOS.
*Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana.Pange tähele, kui taotlus on valmis („Save your application“), siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“).Taotlusekeep-it-real-2560x1440-884x400esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. 

NB! Koolituse programm kestab 5 päeva, saabumine on neljapäeva pärastlõunal 2. novembril ning lahkumine esmaspäeva hommikul 6. novembril. Koolitusel tuleb osaleda täismahus.  Vajadusel eestisisese reisi korraldamisega tegeleb Eesti büroo.

Küsimuste korral kirjutage Anastassia Kiselevale aadressil anastassia.kiseleva@archimedes.ee  või helistage telefonil 62 68 990.