Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Meetodimess Tool Fair XI – #ReadyfortheRoad

Kandideerimise tähtaeg: 09.07.2016 23:59

Noortevaldkonnas juba tuntud ja oodatud koolitus Tool Fair tuleb taas. Meetodimess Tool Fair XI keskendub seekord kaasamismeetoditele noorsootöös, et toetada marginaliseerumisohus ja sotsiaalselt tõrjutud noori.

Koolituse keskmes on osalejate endi poolt läbiviidavad töötoad oma meetodite jagamiseks, mis võimaldab uurida, mida põnevat on kaaskoolitajate meetodisalves ning arutada, kuidas neid meetodeid erinevates kontekstides kasutada ja edasi arendada. Ja millised uued meetodid sünnivad siis kui inspireerivas keskkonnas kohtuvad oma ala helgemad pead? Sedalaadi avastusvõimalust meetodimess pakubki.  Usutavasti mahub selle 6 päeva sisse veel paljugi muud, mida programm otseselt ette ei näe.

Ootame osalema koolitajaid, juhendajaid, coache, kes

  • suhtlevad inglise keeles;
  • osalevad tegevustes täies mahus;
  • näevad õpitava rakendusvõimalusi oma igapäevatöös.

Koolitus toimub 7-12. novembril Maltal

Kuidas osaleda?

Koolitusel osalemiseks palume täita kandideerimisvormi SALTO kodulehel. Kandideerimise tähtaeg on 9. juuli. Osalejate arv on piiratud (kuni 2 inimest). Konkurss on avatud üle Eesti, koolitusele kandideerinute seast lõpliku valiku tegemisel lähtutakse taotluse kvaliteedist.

*Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana.
Pange tähele, kui taotlus on valmis („Save your application“), siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“). Taotluse esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. Vastasel juhul ei ole teie taotlus esitatud ja korraldajad seda ei näe.

Osalustasu: 51 €. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katavad koolituse korraldajad. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab ja reisikorralduste eest vastutab SA Archimedes Noorteagentuur.

Küsimuste tekkimisel ärge kahelge uurida lisa ettevõtmise koordinaatorilt  Marko Vene’lt  marko.vene@archimedes.ee.