Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Mitteformaalse õppe võimalusi tutvustav koolitus – The Power of Non Formal Education

Kandideerimise tähtaeg: 09.10.2017 23:59

Rahvusvaheline koolitus mitteformaalsest õppimisest, selle mõjust ja printsiipidest, mis aitavad luua jõustavaid kogemusi toetamaks noorte arengut sotsiaalsete tegutsejatena. Tegemist on juba traditsiooniks muutunud koolitusega, mis toimub 2-3 korda aastas ning mille heast tasemest ja vajalikkusest räägivad seal varem osalenud noorsootöötajad nii Eestist kui teistest Euroopa riikidest.

Koolituse mõjule sügavuse lisamiseks astutakse samm kaugemale kui klassikalistel koolitustel. Koolituse programm julgustab osalejaid ise vastutust võtma oma õpikogemuse eest ja ise panustama õppeprogrammi arendamisse. Selleks kaasab programm kogemuslikku õpet, refleksiooni, jagamist, teadmiste ülekannet ja võimalust panustada ise programmi väljatöötamisse.

Koolituse eesmärgiks on

  • tõsta teadlikkust mitteformaalsest haridusest ja selle kasuteguritest;
  • jagada praktikaid mitteformaalse hariduse rollist üle Euroopa;
  • tutvustada, analüüsida ja väljatöötada erinevaid mitteformaalse hariduse meetodeid.

Kandideerima on oodatud:

  • noorte õppimise ja arengu toetajad: noorsootöötajad, huvihariduse spetsialistid ja huvitegevuse korraldajad, mentorid, noortejuhid, koolitajad jt, kes tahavad katsetada erinevaid mitteformaalse õppe meetodeid, reflekteerida ja tajuda nende mõju õppimisele
  • vähemalt 18-aastased inimesed.
  • NB! Nõutav on hea inglise keele oskus.

Lisainfo inglise keeles (sh kaaskiri pöördumisega koolitajate poolt ja koolituse päevakava).

NB! When you look at the programme (page 5), you will notice that free time is very sparse. We wish to inform participants that this training course is very intensive, not in physical terms but in terms of ‘working time’.

Koolitajad: Denis Morel , Jo Claeys ja Simona Molari

Koolitus toimub 10.detsember-15.detsember 2017 Ungaris, Budapestis. Kandideerimine SALTO kodulehel kuni 9. oktoobrini. Korraldajad teavitavad konkursi tulemustest hiljemalt 24. oktoobril.

Juhime Teie tähelepanu, et kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajaks. Oluline on veenduda, et kandideerimistaotlus saab mitte ainult salvestatud, vaid ka esitatud (vajalik on täiendav kinnitamine).

Osalemistingimused

  • Osalustasu: 51 eurot, mis tasutakse SA Archimedese noorteagentuurile (SANA). Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulud katab Ungari Erasmus+: Euroopa Noored agentuur.
  • Reisikorralduse eest vastutab osaleja. Vajalik on eelnev kooskõlastamine SANA esindajaga, piletite soetamine iseseisvalt pole lubatud.
  • Kui osutute valituks, sõlmib SANA osalejaga lepingu, mille alusel hüvitatakse optimaalsed rahvusvahelised reisikulud koolituse toimumispaika ja tagasi (kuni 450 eurot) ning kindlustuskulud. Vajalik on originaaldokumentide esitamine 15 tööpäeva jooksul peale koolitustegevuse lõppu.

 

Sisulistes küsimustes võtke ühendust Anna Kuzinaga, aadressil anna.kuzina@archimedes.ee või helistage 69 79 217. Koolituskutse tõlkis ja kohendas ning vajalike praktiliste ettevalmistuste eest hoolitseb TCA koolitustegevuse korraldaja Angela Tikoft (angela.tikoft@archimedes.ee).