Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Õppevisiit “Democracy Reloaded” kutsub osalema

Kandideerimise tähtaeg: 18.10.2017 23:59

Oktoobri lõpus Portugali pealinnas Lissabonis toimuv õppevisiit Democracy Reloaded otsib osalejaid ka Eestist! Projekti eesmärgiks on jagada kogemusi ning lugusid noorte osalusest kohalikus ühiskonnaelus ja otsuste tegemise vallas ning välja töötada viise, kuidas antud praktikaid veelgi paremaks muuta.

Democracy Reloaded õppevisiit on üks etapp pikajalisest koostööprojektist, mis loodi, välja töötamaks paremaid praktikaid ja viise noorte kaasamiseks kohalikku ühiskonnaellu ja otsustusprotsessi ning dialoogi arendamiseks. Õppevisiidil osalejatel on võimalus jagada oma kogemusi ja töövahendeid noorte kaasamisel ning saada hulgaliselt uusi kogemusi ning nippe. Õppevisiidil keskendutakse osalejate pädevuste arendamisele, et tulevikus ellu viidavad projektid oleksid veelgi edukamad ning kogukonnas olulisemad.

Kandideerima on oodatud

  • Noorsootöötajad
  • Noortepoliitika loojad
  • Noortejuhid
  • Noorteprojektide tegijad

 

Õppevisiit on eelkõige omavalitsusüksuse tasemel noortega tegelevatele inimestele (noortevolikogu, noortefoorum, noorte kaasjuhtimisel tegutsevad üksused). Väga on oodatud koos kandideerima noorte organisatsiooni esindaja ning kohalikus omavalitsuses noorsootööga tegelev inimene. Oluline on, et projekti käigus omandatud teadmisi ja töövahendeid ka praktikas rakendatakse.

Õppevisiit toimub 25.veebruar-2.märts 2018 Portugalis, Lissabonis.

Kandideerimise tähtaeg on 18. oktoober 2017. Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse ka esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina.

Osalustasu: 51 EUR, mis tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurile (SANA) juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab Portugali Erasmus+: Euroopa Noored agentuur. Rahvusvahelised reisid sh kindlustus korraldab ja tasub SANA.

Sisulistes küsimustes võtke ühendust Anastassia Kiselevaga aadressil anastassia.kiseleva@archimedes.ee või helistage telefonil 62 68 990. Koolituskutse tõlkis ja kohendas ning vajalike praktiliste ettevalmistuste eest hoolitseb TCA koolitustegevuse korraldaja Angela Tikoft (angela.tikoft@archimedes.ee).