Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Õppevisiit „Democracy Reloaded“

Kandideerimise tähtaeg: 29.04.2018 23:59

Õppevisiit „Democracy Reloaded“

24.-29. juuni 2018 Belgia (Brüssel)

Juuni lõpus Belgia pealinnas Brüsselis toimuv õppevisiit „Democracy Reloaded“ otsib osalejaid ka Eestist!

„Democracy Reloaded“ õppevisiit on üks etapp pikaajalisest koostööprojektist, mis loodi toetamaks kohalikke omavalitsusüksusi nende tegevuses noorte kaasamisel kohalikku ühiskonnaellu ja otsustusprotsessi. Projekti eesmärgiks on jagada kogemusi noorte osalusest kohalikus ühiskonnaelus ja otsuste tegemise vallas ning töötada välja viise, kuidas antud praktikaid veelgi paremaks muuta.

Õppevisiidil osalejatel on võimalus jagada oma kogemusi ja töövahendeid noorte kaasamisel ning saada hulgaliselt uusi kogemusi ning nippe.

Kandideerima on oodatud, noorsootöötajad, noortepoliitika loojad, noortevaldkonnaga tegelevad kohalike omavalitsuste ametnikud. Õppevisiit on eelkõige mõeldud omavalitsusüksuse tasemel noortega tegelevatele inimestele. Samas on väga oodatud koos kandideerima noorte organisatsiooni esindaja ning kohalikus omavalitsuses noorsootööga tegelev inimene.

Oluline on, et projekti käigus omandatud teadmisi ja töövahendeid ka hiljem praktikas rakendatakse.

Koolituse töökeeleks on inglise keel.

Kandideerimise tähtaeg: 29. aprill 2018

Korraldajad teavitavad kandidaate konkursi tulemustest hiljemalt 9. mail 2018.

Ingliskeelse lisainfo õppevisiidi kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiate SALTO kodulehelt.

Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse ka esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina.

Osalustasu: 51 EUR tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurile (SANA). Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab korraldaja programmi Erasmus+: Euroopa Noored raames.  Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab SANA.

Sisulistes küsimustes võtke ühendust Anastassia Kiselevaga aadressil anastassia.kiseleva@archimedes.ee või helistage 626 8990.

Kutse tõlkis ja kohendas ning vajalike praktiliste ettevalmistuste eest hoolitseb Triin Saulep (triin.saulep@archimedes.ee; tel 697 9223).