Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

OSALE: “Inclusion & Diversity Taster”

Kandideerimise tähtaeg: 03.02.2019 23:59

2019. aasta maikuu lõpus toimuv rahvusvaheline koolitus toob Rumeeniasse kokku kolmkümmend noortevaldkonna spetsialisti üle Euroopa, kes kõik tunnevad huvi kaasava ja mitmekesisema noorsootöö vastu.

Koolituse eesmärk on jõustada noorteorganisatsioone ja/või noortega töötavaid spetsialiste (noorsootöötajad, huvijuhid, sotsiaalala spetsialistid jne) kaasama Euroopa Solidaarsuskorpuse ning Erasmus+ võimalustesse vähemate võimalustega noori, kes tavapäraselt aktiivselt ei osale rahvusvahelises noorsootöös.

Koolitusele oodatakse kõiki noortega töötavaid spetsialiste, kes soovivad oma igapäevatööd rikastada kaasatuse ja mitmekesisuse teemadega ning/või kaasata oma organisatsiooni rahvusvahelistesse tegevustesse erineva taustaga noori.

Koolitus toimub 27. – 31.05.2019 Bukarestis, Rumeenias.

Koolituse töökeeleks on inglise keel.

Ingliskeelse lisainfo koolituse kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiate SALTO kodulehelt.

Kandideerimise tähtaeg on 03. veebruar 2019. Korraldajad teavitavad kandidaate konkursi tulemustest hiljemalt 28. veebruaril 2019. Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. Kandideerimiseks peate olema registreerunud SALTO kodulehe kasutajaks. Veenduge, et lisaks avalduse salvestamisele, selle ka esitate („submit“). Vastasel juhul jääb taotlus esitamata ning korraldajad seda ei näe.

Õpiränne toimub programmi Erasmus+: Euroopa Noored (ingl Erasmus+:Youth In Action) koolitus- ja koostöökava (TCA) raames, mille põhieesmärgiks on noorsootöötajate täiendkoolituse ja rahvusvahelise kogemustevahetuse toetamine.

Toitlustuse ja majutusega seotud kulud katab korraldaja programmi Erasmus+: Euroopa Noored raames.

SANA eraldab õpirändes osalemiseks Erasmus+: Euroopa Noored programmi stipendiumi, mis katab õpirände reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse stipendiumi kasutamise leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise.

Stipendiumisaaja osalustasu on 25 eurot.

NB! Juhul, kui Teie õpirändes osalemist takistab midagi, mille osas saame ühiselt lahendusi otsida (sh osalustasu määr), siis andke meile sellest teada.

SANA rolliks on pakkuda Teile tuge ja anda nõu nii ettevalmistumisel enne õpirännet kui ka järeltegevuste elluviimisel õpirände kogemuse järgselt.

Õpirände sisulistes küsimustes, sh õppetööle häälestumise ja õpirändejärgsete plaanide tegemise osas aitab Kai Raku (kai.raku@archimedes.ee; tel 5514112).

Stipendiumi kasutamisega seotud küsimustes aitab Teid Triin Saulep (triin.saulep@archimedes.ee; tel 697 9223).