Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Pane oma projektiidee proovile noortekohtumiste projektikoolitusel Idee45

Kutsume kõiki huvilisi osa võtma ideelaborist, kuhu tulevad kokku noored koos noortejuhtidega, et üheskoos noorte algusjärgus või pooleliolevaid projektiideid arendada või hoopis uusi ideid välja mõelda. Koolitus algab 10.04 kell 16.00 ja lõpeb 12.04 kell 13.00Tallinnas.

Koolituse fookuses on Eestis elavate erineva kultuuritaustaga noorte koostööprojektide ehk noortekohtumiste tekke ja arengu toetamine. Noortekohtumise elluviimine avardab silmaringi, aitab luua koostöö- ja sõprussidemeid Eestis elavate noorte vahel, annab väärtusliku projekti tegemise kogemuse ning hea võimaluse koos sõpradega mõni oluline teema päevakorda võtta ja koos midagi uut õppida.

Koolitusele ootame noori (2-4) koos grupijuhiga, kelleks võib olla nii noorsootöötaja, noortejuht, õpetaja vms, kes toetab projektis osalevaid noori nii projekti ettevalmistamisel kui selle kestel, et tagada nende tõhus õppimine, kaitse ja turvalisus projektitegevuste kestel.

Koos koolitajate, projektinõustajate ning Euroopa Noored Eesti büroo töötajatega aitame noorte ideedel kujuneda edukateks projektideks, mida saate esitada pilootprojekti “Noortekohtumised” 30. aprilli või 1. oktoobri taotlustähtajaks.

Koolitusega soovime:
1. Toetada projektipartnerite leidmist ja koostööd
2. Arendada ja toetada noorte kujunemisjärgus ideid
3. Anda osalejatele põhiteadmised projektiloogikast
4. Tõsta pilootprojekti “Noortekohtumised” alast teadlikkust

Partnerite olemasolu ei ole koolitusel osalemise eelduseks – kui idee on hea ja tahtmine olemas, küll siis leiab ka partnerid. Kasvõi selleltsamalt koolituselt.

Koolituse töökeelteks on eesti ja vene ning vajadusel ka inglise keel. Koolitusel osalemine on tasuta. Transpordikulud koolituskohta ja tagasi tuleb katta ise.

Koolituse lõpus on teil võimalus veel mõnda aega koolitajatega oma projektiidee osas nõu pidada.

Registreeri oma meeskond allpool. Koolituse kohtade arv on piiratud ja registreerimine on avatud kuni 1. aprillini. Registreerimise kinnituse ja lisainfo saadame hiljemalt 4 päeva enne ürituse toimumist.

Koolitusele registreerumine on lõppenud.