Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

„Power of Positivity“ noorte vaimset tervist käsitlev partnerlusseminar Iirimaal noortevahetuste tegijatele

Kandideerimise tähtaeg: 05.04.2017 23:59

Are you working with young people? Are you interested in a new way to engage young people in projects by creating a youth exchange with the aim of promoting their mental health and well-being? Would you like to make new partnerships to develop a concrete youth exchange within the framework of the Erasmus+ programme? Then come and join us!

Partnerlusseminarile “Power of Positivity : Promoting positive mental health and well-being in youth exchanges”  on oodatud kandideerima noorte vaimse tervise ja heaolu temaatikast huvitatud noorsootöötajad ja noortejuhid, kes

Täpsem info inglise keeles.

 

Seminar toimub 15.-18.mail 2017  Iirimaal (Bray, Co Wicklow)

Osalustasu: 51 EUR, mis tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurile (SANA),  juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja seminariga kaasnevad kulutused katab Iirimaa Erasmus+: Euroopa Noored agentuur. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab SANA.

Kandideerimise tähtaeg on 05.aprill 2017. Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe.

Korraldajad teavitavad konkursi tulemustest hiljemalt 14.aprill 2017

*Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina.

NB! Koolitusel osalemiseks ei pea Sa olema ühegi organisatsiooni liige. Kui Sa ei esinda ühtegi organisatsiooni, märgi oma avalduses kohale, kus organisatsiooni kohta küsitakse „none“.

Küsimuste korral kirjutage Mirjam Kodile aadressil mirjam.kodi@archimedes.ee  või helistage 62 68 971