Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Rahvusvaheline koolitus noortevahetuse kvaliteedi tõstmiseks – ATOQ

Kandideerimise tähtaeg: 04.03.2018 23:59

22 “Quality means doing it right when no one is looking.” Henry Ford

Erasmus+ programmi noortevahetuste tegijate vajadustest lähtuvalt on välja töötatud spetsiaalselt noortevahetuse kvaliteedi tõstmisele suunatud rahvusvaheline koolitus ATOQ (i.k. advanced training on quality).

Just seepärast kutsume ka kõiki huvilisi Eestist kandideerima 16.-21. aprillil Rumeenias toimuvale ATOQ koolitusele. Üheskoos vaadatakse koolituse käigus tagasi oma projektikogemustele, keskendutakse projekti kvaliteediaspektidele ja sellele, kuidas edaspidi veelgi paremaid noortevahetusi korraldada.

ATOQ eesmärgiks on toetada noortevahetuse kogemustega noorsootöötajaid ja projektitegijaid, et quality1tulevased programmi Erasmus + Euroopa Noored raames toimuvad noortevahetused oleksid parima kvaliteediga.

Koolitus pakub osalejatele võimalust:

  • analüüsida kriitiliselt rahvusvaheliste noortevahetuste korraldamisega seotud kogemusi ja noortevahetuste mõju noortele;
  • täiendada oma teadmisi rahvusvaheliste noortevahetuste erinevatest kvaliteediaspektidest nagu näiteks noorte osalus, koostöö partneritega, kultuuridevaheline õppimine, projekti mõju ja tulemused, programmi koostamine;
  • kogeda mitteformaalset õppeprotsessi ja mõista, kuidas toetada noorte õppeprotsessi projekti vältel;
  • tõsta oma projektijuhtimise pädevusi (teadmisi, oskusi ja hoiakuid), et paremini organiseerida noortevahetuse erinevaid etappe.

Koolitusele on oodatud kandideerima noortega igapäevaselt töötavad inimesed:

  • kellel on eelnev kogemus noortevahetustega (olles ise olnud grupijuhi ja/või korraldaja rollis) ning kes plaanivad lähitulevikus programmi Erasmus + Euroopa Noored raames noortevahetusi läbi viia;
  • kellel on huvi ja soov koolitusel aktiivselt osaleda;
  • kes on vähemalt 18 aastased ja oskavad suhelda inglise keeles.

Lisainfo koolituse kohta, programm ja kandideerimisvorm on leitavad SALTOst.

Kandideerimise tähtaeg: 4. märts 2018

NB! Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana. Pange tähele, kui taotlus on valmis („Save your application“), siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“).Taotluse esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. 

Osalustasu: 51 EUR, mis tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurilee juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab Rumeenia Euroopa Noored büroo. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab SA Archimedese noorteagentuur.

Küsimuste korral kirjutage Anastassia Kiselevale aadressil anastassia.kiseleva@archimedes.ee  või helistage telefonil 62 68 990.