Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Rahvusvaheline koolitus algajatele noortevahetuse projektikirjutajatele – BiTriMulti

Oled mõelnud teha noortevahetust, aga ei tea, kust alustada? Mida teha esimeseks? Kuidas leida teemat? Kust leida partnereid ja kuidas nendega suhelda? Kuidas täita taotlusvormi?

SA Archimedes Euroopa Noored Eesti bürool on hea meel anda teada, et taas on võmalik kandideerida noortevahetuse projektijuhtimise koolitusele BiTriMulti ehk BTM, mille peamiseks eesmärgiks ongi leida vastused eeltoodud küsimustele ning arendada ja anda noortevahetuse läbiviimiseks vajalikke teadmisi ja oskusi neile, kes soovivad rahvusvahelist noortevahetust läbi viia, kuid kellel see kogemus seni puudub.

Koolituse vältel mängitakse simulatsioonimänguna läbi ühe noortevahetuse kirjutamise protsess alustades idee loomisest ning partnerite leidmisest kuni taotluse esitamiseni Euroopa Noored büroodele koos nendelt tagasiside saamisega.

Kandideerima ootame inimesi, kes töötavad 13-30-aastaste noortega ning kes on motiveeritud koostöös oma noortegrupiga (lähiajal) rahvusvahelist noortevahetust läbi viima, kuid kellel vastav kogemus seni veel puudub. Koolituse töökeeleks on inglise keel.

Kandideerimise tähtaeg: 23. november 2014
Koolitus toimub 28.jaanuar – 1.veebruar 2015 Saksamaal. Lisainfo ja kandideerimisvorm.

*Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana.
Pange tähele, kui taotlus on valmis („Save your application“), siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“). Taotluse esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. Vastasel juhul ei ole teie taotlus esitatud ja korraldajad seda ei näe.

Osalustasu: 51 EUR, mis tuleb tasuda SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroole juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab koolituse korraldaja. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab Euroopa Noored Eesti büroo.

Küsimuste korral kirjutage Anna Kuzinale aadressil anna.kuzina@archimedes.ee  või helistage 69 79 217