Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Rahvusvaheline koolitus BiTriMulti ootab osalema nii Iirimaale kui ka Saksamaale

Kandideerimise tähtaeg: 25.02.2018 23:59

Kuidas korraldada noortevahetust? Kui soovid teada, loe edasi!

BiTriMulti ehk BTM on noortevahetuse projektijuhtimise koolitus, mille peamiseks eesmärgiks on arendada noortevahetuse läbiviimiseks vajalikke teadmisi ja oskusi neil, kes soovivad rahvusvahelist noortevahetust läbi viia, kuid kellel see kogemus seni puudub.

Muu hulgas saad BTM koolitusel:

  • õppida paremini tundma „Erasmus+: Euroopa Noored“programmi, keskendudes just noortevahetustele ning noorte aktiivsele kaasatusele;
  • arendada noortevahetuse läbiviimiseks vajalikke teadmisi, oskusi ja hoiakuid;
  • koostada koos teiste osalejatega oma esimese noortevahetusprojekti;
  • õppida saadud kogemust mõtestama, kasutades Noortepassi. Samuti saad teada, kuidas Noortepassi oma projekti kaasata;
  • luua uusi tutvusi ja kohtuda tulevaste võimalike koostööpartneritega.

 

BiTriMulti koolitusele on oodatud nii noorsootöötajadaktiivsed noored kui ka vabatahtlikud, kes tegelevad noortega. Koolituse jooksul arendatakse välja esimene rahvusvaheline noortevahetusprojekt. Tegu on regulaarse koolitusmooduliga.

Eesoleva aasta alguses leiavad aset tervelt kaks BiTriMulti koolitust, mis kandideerijaid ootavad!

Esimene koolitus toimub 20.-24. veebruar 2018 Iirimaal

Kandideerimise tähtaeg on 1. detsember 2017. Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse ka esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina. Korraldajad teavitavad konkursi tulemustest hiljemalt 13. detsember 2017.

Teine koolitus toimub 24.-28 aprill 2018 Saksamaal

Kandideerimise tähtaeg on 25. veebruar 2018. Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse ka esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina. Korraldajad teavitavad konkursi tulemustest hiljemalt 9. märts 2017.

 

Osalustasu: 51 EUR mõlema koolituse puhul, mis tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurile (SANA) juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab korraldaja riigi Erasmus+: Euroopa Noored agentuur. Rahvusvahelised reisid sh kindlustus korraldab ja tasub SANA.

Sisulistes küsimustes võtke ühendust Anastassia Kiselevaga aadressil anastassia.kiseleva@archimedes.ee või helistage telefonil 62 68 990. Koolituskutse tõlkis ja kohendas ning vajalike praktiliste ettevalmistuste eest hoolitseb TCA koolitustegevuse korraldaja Angela Tikoft (angela.tikoft@archimedes.ee).