Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Rahvusvaheline koolitus “Empowering Girls”

Kandideerimise tähtaeg: 31.07.2017 23:59

Oktoobris Hispaanias aset leidev koolitus “Empowering Girls”, mis kannab alapealkirja „Jump in international youth work!“ kutsub osalema noori naissoost noorsootöötajaid ning noorte koolitajaid, kes soovivad algust teha rahvusvahelise noorsootööga.

Noorsootöö võib kanda üht kõige olulisemat rolli neidude erinevate enesearendamise võimaluste pakkumisel, enda oskuste proovile panemisel ning enese harimisel. Kui Sa oled sama meelt, oled oodatud kandideerima!

“Empowering Girls” kannab endas mitmeid olulisi eesmärke:

  • Enesekindluse tõstmine, jõustamine ja võimestamine
  • Rahvusvahelisel tööl ettetulevate väljakutsete kaardistamine ja ületamine
  • Töövahendite tundma õppimine tulevikusihtide seadmiseks
  • Luua avatud ja soe õhkkond, kus osalejad saavad jagada oma kogemusi ja teineteiselt õppida
  • Luua võrgustik, mille abil rahvusvahelisel töömaastikul paremini hakkama saada
  • Üheskoos õppida ja saada oskusi, kuidas viia läbi rahvusvaheline Erasmus+ projekt (tüdrukute võimestamine teemal)

Koolitusele on oodatud kandideerima naissoost noorsootöötajad ning kohalikud noortejuhid, kes sooviksid algust teha rahvusvaheliste projektidega.

Koolitus toimub 16.-20. oktoober 2017 Hispaanias.

Kandideerimise tähtaeg on 31. juuli 2017. Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse ka esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina.

Osalustasu: 51 EUR, mis tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurile (SANA) juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab Hispaania Erasmus+: Euroopa Noored agentuur. Rahvusvahelised reisid sh kindlustus korraldab ja tasub SANA.

Sisulistes küsimustes võtke ühendust Maari Põimiga, aadressil maari.poim@archimedes.ee või helistage 56 70 8150. Koolituskutse tõlkis ja kohendas ning vajalike praktiliste ettevalmistuste eest hoolitseb TCA koolitustegevuse korraldaja Angela Tikoft (angela.tikoft@archimedes.ee).