Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Rahvusvaheline koolitus “ESC APPETISER”

Kandideerimise tähtaeg: 31.12.2018 23:59

Rahvusvahelise koolituse “ESC APPETISER“ eesmärgiks on tutvustada osalejatele programmi Euroopa Solidaarsuskorpus (ESK).

Koolituse sihiks on julgustada ja inspireerida osalejaid astuma esimesi samme ESK programmi tegevustes. Koolitusel tutvustatakse osalejatele põhjalikult programmi elemente, millega tagada projektitegevuste kvaliteet. Pärast koolituse läbimist peaksid osalejatel olema piisavad oskused  ja vahendid alustamaks oma ESK projektiga. 

Sihtgrupp: koolitusele oodatakse osalema üle 18 aastaseid erinevates valdkondades tegutsevaid organisatsioonide esindajaid, kes soovivad oma organisatsiooni sotsiaalset vastutust ühiskonnas suurendada läbi Euroopa Solidaarsuskorpuse erinevate tegevusvõimaluste.

Koolitus toimub 11. – 14.02.2019 Soomes.

Koolituse töökeeleks on inglise keel.

Kandideerimise tähtaeg: 31. detsember 2018

Ingliskeelse lisainfo koolituse kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiate SALTO kodulehelt.

Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana. Pange tähele, kui taotlus on valmis ja vajutate nuppu „Save your application“, siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“). Taotluse esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. Vastasel juhul jääb taotlus esitamata ning korraldajad seda ei näe.

Korraldajad teavitavad kandidaate konkursi tulemustest hiljemalt 11. jaanuaril 2019.

SA Archimedes eraldab rahvusvahelisel üritusel osalemiseks ESK programmi stipendiumi, mis katab üritusel osalemise reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse stipendiumi kasutamise leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise. Toitlustuse ja majutusega seotud kulutused katab korraldaja ESK programmi raames.

Stipendiumisaaja osalustasu on 50 eurot.

Õpirände sisulistes küsimustes, sh õppetööle häälestumise ja õpirändejärgsete plaanide tegemise osas, aitab Teid Melissa Anson (melissa.anson@archimedes.ee; 697 9222).

Stipendiumi kasutamisega seotud küsimustes aitab Teid Triin Saulep (triin.saulep@archimedes.ee; tel 697 9223).