Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Rahvusvaheline koolitus “Minu unistuste noortevolikogu!”

Kandideerimise tähtaeg: 18.10.2016 23:59

Mul on unistus sellest, kuidas ühel päeval annavad omavalitsused noorte osaluskogudele piisavalt võimu nende elu puudutavate küsimuste üle otsustamiseks. Unistan, et tulevikus ei võta kohalikud omavalitsused ühtegi otsust vastu enne, kui on teinud koostööd oma piirkonna noortevolikoguga.

i-have-a-dream

Kui ka sina toetad oma piirkonnas noorte osaluskogu tööd või soovid seda tulevikus luua, siis kutsume sind endaga koos detsembris Islandile, et teha sellest unistusest reaalsus.

Koolituse peamine eesmärk on tuua kokku noorsootöötajad ja omavalitsuste esindajad, kes noorte osaluskogudega töötavad, et üksteiselt õppida, inspiratsiooni koguda ning seeläbi oma tööd tõhustada.

 

Osalejatel on võimalus tutvustada oma kogemusi kohalikul tasandil ning õppida, kuidas saab noorsootöötaja noorte osaluskogude tööd paremini toetada ja organiseerida. Samuti toimuvad kohtumised Islandi spetsialistidega, kel on noorte osaluse valdkonnas palju kogemusi. Lisaks praktilistele näpunäidetele jagatakse ka salajasi nippe, kuidas panna kohalik omavalitsus noorte häält kuulama. Osalejatel on võimalik lähemalt tutvuda Erasmus+: Youth in Action programmiga, et läbi erinevate projektide veelgi tõhusamalt toetada noorte osalust kohalikes noortevolikogudes.

Vaata lisaks koolituse esialgset programmi.

Osalema on oodatud noorsootöötajad ja noortevaldkonna spetsialistid, kes juba töötavad noortevolikogudega või on huvitatud kohalikul tasandil osaluskogu loomisest.

Koolitus toimub inglise keeles.

Koolitus toimub 4.-9. detsembril 2016 Reykjavikis, Islandil.

Kandideerimise tähtaeg: 18. oktoober 2016.

Elektroonilise kandideerimisvormi koos inglisekeelse infoga koolituse kohta leiad SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina.

Osalustasu: 51€. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katavad koolituse korraldajad. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab ja reisikorralduste eest vastutab SA Archimedese noorteagentuur. Valituks osutumisel võtame Teiega reisikorralduse asjus ühendust.

Küsimuste korral võtke ühendust Karin Ööveliga aadressil karin.oovel@archimedes.ee või helistage 69 79 231.