Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Rahvusvaheline koolitus „Sports for Peacebuilding and Inclusion of minorities“

Kandideerimise tähtaeg: 23.07.2017 23:59

“One man practicing sportsmanship is far better than 50 preaching it.”
– Knute Rockne

Maailm on hetkel silmitsi mitmesuguste suurte väljakutsetega – vägivald, diskrimineerimine ja ksenofoobia. Koolitus „Sports for Peacebuilding and Inclusion of minorities“ keskendub mitmekesisusele, kaasatusele, kultuuridevahelisele õppimisele, motivatsioonile ning isiklikule arengule, aga ka konfliktilahendamisele. Sport on koolitusel kasutusel kui töövahend aga ka meetod.

Kui Sa arvad, et sport kui rahvusvaheline ning kõigile mõistetav keel võiks olla üks viis, kuidas rahu kindlustamist ning kultuuridevahelist õppimist arendada, osale koolitusel „Sports for Peacebuilding and Inclusion of minorities“!

Töömeetodid koolitusel on järgnevad:

  • Töötoad kaasatuse vahendite kohta spordi kaudu
  • Teineteise kogemustest ning saavutustest õppimine nii isiklikul, organisatsiooni kui ka riiklikul tasandil
  • Ekspertide töötoad konfliktide lahendamisest ning rahu kindlustamisest
  • Näidisjuhtumid spordi kui õppevahendi kasutamisest

Koolituse käigus töötatakse kohe kasutamiseks valmis lihtne digitaalse dokumendina giid noortevahetuste ning EVT projektides kasutamiseks. Giid on mõeldud eelkõige projektide korraldajatele, juhtidele, koolitajatele ning mentoritele.

Koolitus toimub 17.-23. september 2017 Pamplonas (Navarra), Hispaanias.

Kandideerimise tähtaeg on 23. juuli 2017. Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe.Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse ka esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina. Korraldajad teavitavad konkursi tulemustest hiljemalt 17. august 2017.

Osalustasu: 51 EUR, mis tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurile (SANA) juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab Hispaania Erasmus+: Euroopa Noored agentuur. Rahvusvahelised reisid sh kindlustus korraldab ja tasub SANA.

Sisulistes küsimustes võtke ühendust Maari Põimiga, aadressil maari.poim@archimedes.ee või helistage 56 70 8150. Koolituskutse tõlkis ja kohendas ning vajalike praktiliste ettevalmistuste eest hoolitseb TCA koolitustegevuse korraldaja Angela Tikoft (angela.tikoft@archimedes.ee).