Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Rahvusvaheline koolitus “TICTAC – Multilateral Training Course to support quality in youth worker mobility activities under Erasmus+ Youth in Action”

Kandideerimise tähtaeg: 26.08.2018 23:59

TICTAC  koolitus on mõeldud nii vabatahtlikult tegutsevatele kui ka professionaalsetele noorsootöötajatele, kes on huvitatud rahvusvahelisest koostööst viimaks ellu Erasmus+: Euroopa Noored projekte. Fookuses on eeskätt noorsootöötajate õpirände tegevusvõimalused.

2017.a Eesti osalejate Kristina ja Valeriani koolituskogemus (inglise keeles):
https://euroopanoored.eu/blogi/koolituskogemus/tictac-will-help-you/

Koolitusel keskendutakse järgmistele aspektidele:
– Erasmus+: Euroopa Noored programm kui õppevahend, eriline tähelepanu on kvaliteetsel rahvusvahelisel koostööl;
– Erasmus+: Euroopa Noored programmi roll organisatsiooni pikaajalistes strateegiates, sh kohalikul tasandil ning esimeste sammude astumine rahvusvahelise projekti loomisel;
– Osalejate pädevuste arendamine mitteformaalse hariduse ning kultuuridevahelise õppe valdkonnas; kodanikuaktiivsus ning noorteosalus kui võtmeelemendid rahvusvahelises projektis.

Koolitusele on oodatud kandideerima noorsootöötajad ja noorteliidrid:
– kes on varem organiseerinud rahvusvahelist üritust (ei pea olema Euroopa Noored programmi raames toetatud tegevus);
– kes soovivad rohkem teada saada Erasmus+: Euroopa Noored programmist ning seejärel kasutada saadud teadmisi rahvusvaheliste partnerlussuhete loomiseks ja noorteprojektide kvaliteedi tõstmiseks;
– kellel on oma organisatsiooni toetus koolitusel osalemiseks ja võimalus viia ellu programmi Erasmus+ Euroopa Noored projekte;
– kes on võimelised töötama ja suhtlema inglise keeles;
– kes on vähemalt 18-aastased.

Koolitus toimub 3. – 9. novembril 2018 Bulgaarias.

Koolituse töökeeleks on inglise keel.

Kandideerimise tähtaeg: 26. august 2018

Ingliskeelse lisainfo ürituse kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiate SALTO kodulehelt.

Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana. Pange tähele, kui taotlus on valmis ja vajutate nuppu „Save your application“, siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“). Taotluse esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. Vastasel juhul jääb taotlus esitama ning korraldajad seda ei näe.

Korraldajad teavitavad kandidaate konkursi tulemustest hiljemalt 7. septembril 2018.

SA Archimedes eraldab rahvusvahelisel üritusel osalemiseks Erasmus+: Euroopa Noored programmi stipendiumi, mis katab üritusel osalemise reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse stipendiumi kasutamise leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise. Toitlustuse ja majutusega seotud kulutused katab korraldaja programmi Erasmus+: Euroopa Noored raames. Stipendiumisaaja osalustasu on 50 eurot.

Õpirände sisulistes küsimustes, sh õppetööle häälestumise ja õpirände järgsete plaanide tegemise osas, aitab Teid Salome Šakarašvili, (salome.sakarasvili@archimedes.ee; tel 697 9231).

Stipendiumi kasutamisega seotud küsimustes aitab Teid Triin Saulep (triin.saulep@archimedes.ee; tel 697 9223).