Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Rahvusvaheline koolitus TicTac tuleb taas!

Kandideerimise tähtaeg: 03.09.2017 23:59

TicTac koolitus on loodud nii vabatahtlikult tegutsevatele kui ka professionaalsetele noorsootöötajatele, kes on huvitatud rahvusvahelise koostöö kaasamisest oma igapäevatöösse, et ellu viia Erasmus+: Euroopa Noored projekte.

Koolitusel keskendutakse järgmistele aspektidele:

  • Erasmus+: Euroopa Noored programmiga kui õppevahendiga tutvumine, eriline tähelepanu on kvaliteetsel rahvusvahelisel koostööl
  • Erasmus+: Euroopa Noored programmi roll pikaajalises organisatsiooni, kohaliku tasandi strateegiate ning esimeste sammude astumine rahvusvahelise projekti poole
  • Osalejate pädevuste arendamine mitteformaalse hariduse ning kultuuridevahelise õppe valdkonnas ja kodanikuaktiivsus ning noorteosalus kui võtmeelemendid rahvusvahelises projektis

Koolitusele on oodatud kandideerima noortega tegelevad inimesed, noorsootöötajad, noorteliidrid (vanuses 18+), kes on:

  • varem organiseerinud mõnda rahvusvahelist üritust (ei pea olema Euroopa Noored programmi raames toetatud tegevus);
  • võimelised töötama ja suhtlema inglise keeles;
  • ning tahavad õppida tundma programmi Erasmus+: Euroopa Noored, et kasutada seda rahvusvaheliste partnerlussuhete loomiseks ja noorteprojektide kvaliteedi tõstmiseks.

Osalejatel peab olema oma organisatsiooni toetus koolitusel osalemiseks ja võimalus viia ellu programmi Erasmus+ Euroopa Noored projekte.

Koolitus toimub 22.-28. oktoobril 2017 Bulgaarias.

Kandideerimise tähtaeg on 3. september 2017. Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse ka esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina. Korraldajad teavitavad konkursi tulemustest hiljemalt 19. september 2017.

Osalustasu: 51 EUR, mis tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurile (SANA) juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab Leedu Erasmus+: Euroopa Noored agentuur. Rahvusvahelised reisid sh reisikindlustuse korraldab ja tasub SANA.

Sisulistes küsimustes võtke ühendust Salome Šakarašviliga, aadressil salome.sakarasvili@archimedes.ee või helistage 697 9231. Koolituskutse tõlkis ja kohendas ning vajalike praktiliste ettevalmistuste eest hoolitseb TCA koolitustegevuse korraldaja Angela Tikoft (angela.tikoft@archimedes.ee).