Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Rahvusvaheline meetodimess Tool Fair X – „Ületa piire“

Meil on hea meel välja hõigata, et järgmine „Tool Fair X“ meetodimess toimub 8.-12. detsembril Ungaris Budapestis. Et kogeda erinevaid õpimeetodeid jätkab „Tool Fair X“ noortevaldkonnas juba tuttava ja põneva vormiga ideeturust ja katselavast.

Meetodimess on rahvusvaheline kohtumispaik neile, kes on valmis ületama piire, venitama oma vaimu paremale ja vasakule – oma õppimisalaste arusaamade proovilepanekust rääkimata.

“Tool Fair X” meetodimessil osalemine pakub võimalust nii töötube ise läbi viia, kui neis osaleda. Lisaks erinevate õpimeetodite jagamisele ja kogemisele on jäetud ruumi nende analüüsimiseks, tagasisidestamiseks ja edasiarendamiseks ühes väliskolleegidega .

See saab tegelikkuseks läbi:

…turvalise, inspireeriva ja väljakutseid täis õpikeskkonna;

…võimaluse jagada, arutleda ja katsetada;

…erinevate töötubade ja õpimeetodite;

…valdkonnaväliste lähenemisviisidega tutvumise.

Osalemistingimused:

Meetodimessile “Tool Fair X” on oodatud kandideerima koolitajad, noorsootöötajad ja teised noortega töötavad inimesed, noortepoliitika kujundajad, noorteühingute eestvedajad, noortega töötavad formaalhariduse edendajad ja ärisektori esindajad, noorteprojektide juhid, riiklike agentuuride esindajad, kes:

  • on loonud õpimeetodi ja on valmis seda meetodimessil jagama ning arendama;
  • saavad meetodimessil osaleda täies mahus;
  • tulevad toime inglise keeles suhtlemisega;
  • omavad kujutlust sellest, kuidas õpitut oma töös kasutada;
  • on erinevatest sektoritest, et arutleda õpimeetodite ülekandevõimaluste üle.

Kandideerimise tähtaeg: 5. september 2015

Elektroonilise kandideerimisvormi koos inglisekeelse infoga koolituse kohta leiate SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana.

Osalustasu: 51 €. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katavad koolituse korraldajad. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab ja reisikorralduste eest vastutab SA Archimedes Noorteagentuur.

Valituks osutumisel võtame Teiega reisikorralduse asjus ühendust.

Küsimuste korral võtke ühendust Marko Venega aadressil marko.vene@archimedes.ee või helistage 69 79 221.