Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Rahvusvaheline partnerlusseminar „Key to inclusion: European Solidarity Corps“

Kandideerimise tähtaeg: 07.11.2018 23:59

Rahvusvahelise partnerlusseminari „Key to inclusion: European Solidarity Corps“ eesmärgiks on ideeloome ning läbi ajurünnakute projektide algatamine. Seminaril on võimalik tutvustada enda ja tutvuda teiste osalejate projektiideedega ning otsida projektipartnereid, et koos potentsiaalseid projektiideid edasi arendada.

Seminarile oodatakse osalema organisatsioonide esindajaid, kes soovivad Euroopa Solidaarsuskorpuse (ESK) programmi raames ellu viia projekte, mille teemaks on kaasamine. Seejuures pole oluline, kas projekti ellu viimiseks on partnerid juba leitud või soovitakse partnerid leida partnerlusseminaril.

Seminar toimub 02.-07.12.2018 Sloveenias, Ljubljanas.

Seminari töökeeleks on inglise keel.

Kandideerimise tähtaeg: 7. november 2018

Ingliskeelse lisainfo seminari kohta ja elektroonilise kandideerimisvormi leiate SALTO kodulehelt.

Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana. Pange tähele, kui taotlus on valmis ja vajutate nuppu „Save your application“, siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“). Taotluse esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. Vastasel juhul jääb taotlus esitamata ning korraldajad seda ei näe.

Korraldajad teavitavad kandidaate konkursi tulemustest hiljemalt 12. novembril 2018.

SA Archimedes eraldab rahvusvahelisel üritusel osalemiseks ESK programmi stipendiumi, mis katab üritusel osalemise reisi- ja kindlustuskulud. Stipendiumi eraldamiseks sõlmitakse stipendiumi kasutamise leping. Reisikorraldusega tegeleb stipendiumisaaja ise. Toitlustuse ja majutusega seotud kulutused katab korraldaja ESK programmi raames.

Stipendiumisaaja osalustasu on 50 eurot.

Õpirände sisulistes küsimustes, sh õppetööle häälestumise ja õpirände järgsete plaanide tegemise osas, aitab Teid Melissa Anson (melissa.anson@archimedes.ee; 697 9222).

Stipendiumi kasutamisega seotud küsimustes aitab Teid Triin Saulep (triin.saulep@archimedes.ee; tel 697 9223).