Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Rahvusvaheline seminar: “Under the same roof – How to work cross-sectorally on inclusion”

Kandideerimise tähtaeg: 20.08.2017 23:59

Rahvusvahelisel seminaril “Under the same roof – How to work cross-sectorally on inclusion” avastatakse noorsootöö ning teiste valdkondade (formaalharidus, tööhõive, tervishoid, päästeteenistus, avalik ja erasektor) koostöövõimalusi tõrjutuse vastu võitlemisel. Erilist tähelepanu pööratakse seminaril romade tõrjutusele, kuna see on korraldajate üks peamine tegevustöövaldkond.

Seminari eesmärkideks on:

  • kaardistada tugevused ja nõrkused valdkondade vahelises koostöös tõrjutuse teemaga tegelemisel
  • vahetada kogemusi ning meetodeid vähemate võimalustega noortega töötamisel
  • heade praktikate jagamine, uute teadmiste saamine valdkondade vahelise koostöö raames

Kandideerima on oodatud professionaalsed noorsootöötajad, õpetajad, uurijad, kohaliku poliitika kujundajad, avaliku sektori ja tervishoiu valdkonna esindajad, päästeteenistuse esindajad, töötukassa esindajad, kes töötavad vähemate võimalustega noortega ja/või roma noortega.

Seminar toimub 25.-28. oktoobril 2017 Rumeenias.

Kandideerimise tähtaeg on 20. august 2017. Kandideerimine toimub läbi SALTO kodulehe. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse ka esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina. Korraldajad teavitavad kandideerijaid konkursi tulemustest hiljemalt 5. september 2017.

Osalustasu: 51 EUR, mis tuleb tasuda SA Archimedese noorteagentuurile (SANA) juhul, kui osutute valituks. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katab Leedu Erasmus+: Euroopa Noored agentuur. Rahvusvahelised reisid sh kindlustus korraldab ja tasub SANA.

Sisulistes küsimustes võtke ühendust Melissa Ansoniga aadressil melissa.anson@archimedes.ee. Koolituskutse tõlkis ja kohendas ning vajalike praktiliste ettevalmistuste eest hoolitseb TCA koolitustegevuse korraldaja Angela Tikoft (angela.tikoft@archimedes.ee).