Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Noorsootöö meetodimess Tool Fair IX (3.-7.novembril Rumeenias)

“Tool is only as good as the skills of the craftsman using it”

Tool Fair on rahvusvaheline suursündmus, mis toob kokku noortevaldkonnas tegutsevad noorsootöötajad, koolitajad, koolituste korraldajad jt noortevaldkonna partnerid üle kogu Euroopa, et jagada teavet ja kogemusi uutest meetoditest-õppematerjalidest töös noortega ja koolitusvaldkonnas laiemalt.

Tool Fair on aastate jooksul saanud olulise tähtsusega traditsiooniks ning on hästi tuntud paljude Euroopa ja naabruspiirkonna riikide noorsootöötajate seas. 2011.a toimus Tool Fair Eestis ja lähemalt saab selle kohta lugeda noorsootöötajatele suunatud ajakirjast MIHUS.

Tool Fair IX toimub 3.-7.novembril 2014 Rumeenias. Sel korral on tähelepanu all meetodite ülekantavus ja kohandatavus erinevatesse valdkondadesse. Inimesed, kes tegutsevad hariduse-, koolituse- ja noortevaldkonnas, või ka avaliku- ja erasektori ning kodanikuühiskonna organisatsioonides, saavad omavahel jagada uusi õppemeetodeid ja vastavalt oma valdkonnale neid kohandada. Tool Fair IX eesmärkide kohta saate lähemalt lugeda siit!

Tool Fair’il on osalejatel võimalus:

  • enda pädevusi ja kogemusi proovile panna, tutvustades oma õppemeetodit rahvusvahelistele kolleegidele töötuba läbi viies;
  • osaleda ise töötubades ja aidata seeläbi teistelgi õppida ja areneda;
  • aktiivse osalemise abil arendada oma pädevusi ja aidata kaasa meetodite ja õppevahendite kvaliteedi arendamisele noortevaldkonnas.

Osalemistingimused:
Tool Fair’ile on oodatud kandideerima noorsootöötajad, noortejuhid, projektide ja koolituste korraldajad, koolitajad, noortepoliitika kujundajad jt noortevaldkonna partnerid, kes:

  • on valmis üritusel aktiivselt osalema, sh läbi viima töötuba, et tutvustada mõnd oma töös tulemuslikuks osutunud ja/või omaloomingulist meetodit-õppematerjali rahvusvahelistele kolleegidele. Vähesel määral on osalusvõimalus avatud ka neile, kel ei ole otseselt jagamiseks meetodit välja pakkuda, kuid kes on huvitatud oma sellealaste pädevuste arendamisest;
  • saavad osaleda üritusel täies mahus;
  • valdavad inglise keelt töökeelena.

NB! Sel aastal ootab Tool Fair osalema ka inimesi erinevatest avaliku-ja erasektori ning kodanikuühiskonna organisatsioonidest, et koos arutada, kuidas samu õppemeetodeid rakendada erinevates valdkondades.

Täiendav info Tool Fair IX kohta ning kandideerimisvorm on leitavad SALTO kodulehelt.

Kandideerimise tähtaeg: 10.september 2014
*Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana. Pange tähele, kui taotlus on valmis („Save your application“), siis salvestab süsteem mustandi („This application is: draft“). Taotluse esitamiseks tuleb lisaks vajutada nuppu “Submit this application“. Vastasel juhul ei ole teie taotlus esitatud ja korraldajad seda ei näe.

Osalustasu: 51 €. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katavad Tool Fair IX korraldajad. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo.

Küsimuste korral võtke ühendust Marko Venega aadressil marko.vene@archimedes.ee või helistage 69 79 221.

Tunnuspildi autor: Joonmeedia, http://www.joonmeedia.ee/