Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Käsiraamatut “Noortepassi avastades” tutvustav brantš

Miks on vaja õppimist ära tunda ning dokumenteerida? Kust pärinevad elukestva õppe võtmepädevused? Kui palju tean Noortepassi tausta ja väärtuse kohta? Kuidas saaksin tutvustada neid põhimõtteid noortele, kolleegidele sobival viisil? Milliseid toetavaid meetodeid saaksin konkreetse sihtgrupi puhul Noortepassi protsessi erinevates staadiumites kasutada? …Kõik need ja mitmedki teised küsimused saavad vastuse meie kohtumisel.

Kutsume kõiki Euroopa Noored projektitegijaid, noorteliidreid, noorsootöö tudengeid ja noorsootöötajaid käsiraamatut  “Noortepassi avastades” tutvustavale brantšile. Uurime käsiraamatus olevat infot ning meetodeid ning arutleme, kuidas nii Noortepassi metoodikat kui antud käiraamatut oma igapäevatöös (sh rahvusvahelises noorsootöös) noortega kasutada.

youthpass brunchnoortepassi avastades

Brantš (brunch) on Ameerika päritoluga eine ja ühendab endas nii hommikueine (breakfast) kui ka lõunasöögi (lunch) ja serveeritakse tavaliselt Rootsi lauast. Seekord on võimalik ühise söömise käigus saada põnevaid ideid ja teadmisi programmi Euroopa Noored olulise instrumendi Noortepassi kohta e fookuses on õpitu mõtestamise meetodid ja MFÕ tunnustamine.

Menüüs on käsiraamat “Noortepassi avastades”  (originaal raamat: “Youthpass Unfolded”) , mis kirjeldab Noortepassi protsessi ning pakub välja valiku meetodeid, mis lihtsustavad õppimise ja selle analüüsimise erinevate etappide läbimist.

Käsiraamatu tutvustus toimub 23. mail Tallinna vanalinnas (kl 10.00-13.30)

Oodatud on kõik, keda noorsootöös õpitu mõtestamise, eneseanalüüsi ja -reflektsiooni küsimused huvitavad.

Osavõtt (sh toitlustus) on tasuta. Soovides toetada võrdseid võimalusi katab Sihtasutus Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo põhjendatud vajadusel kaugemalt tulijate transpordikulud 70% ulatuses.

Registreerumiseks täida allolev ankeet 16. maiks

Kohti on piiratud arv. Teie osalemisvõimaluse kinnitame hiljemalt 16.mail

Küsimuste korral pöördu Anna Kuzina poole anna.kuzina@archimedes.ee või tel. 69 79 217.

Registreerimine

 

Kogemused noortepassiga

  • Ürituse päevakava koostamisel soovime maksimaalselt lähtuda osalejate huvidest ja vajadusest, seega palume Sul vastata oma tausta ja eelteadmiste kohta.
 

Praktilised küsimused