Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Kunsti kasutamine töös noortega: seminar-õppevisiit Soome

Kandideerimise tähtaeg: 15.08.2016 23:59

Rahvusvaheline seminar „Making Art with Youth“ 27.-29. septembril Soomes toob kokku noortega tegelevad inimesed, kes on seotud erinevate kunstipõhiste meetoditega töös noortega. Peamiseks teemaks on kunsti mõju noortele. Seminaril kombineeritakse valdkonna spetsialistide ettekanded õppevisiidiga Helsinki linnavalitsuse noorteosakonda. Lisaks palutakse osalejatel enne seminarile tulekut valmistada ette väike kodutöö, et jagada erinevate riikide praktikaid.

Seminar keskendub lisaks ka ühele uusimatest uuringutest, mis käsitleb, kuidas aitab kultuur ja kunst aktiviseerida noori inimesi ning kuidas see muudab neid tugevamaks ja enesekindlamaks.

Kokku oodatakse osalema kuni 20 inimest Belgiast, Bulgaariast, Taanist, Iirimaalt, Itaaliast, Poolast, Hispaaniast, Ungarist, Soomest ja Eestist (2 osalejat). Töökeel on inglise keel. Tutvuge lähemalt õppevisiidi tegevuskavaga (tegu on esialgse versiooniga).

Seminar pakub võimaluse:

Osalema on oodatud eeskätt huvihariduse valdkonnas tegutsejadkunsti kasutajad töös noortega: õpetajad ja noorsootöötajad, huviringi juhendajad ja huvijuhid ning teemast huvitatud kohalike omavalituste esindajad, noortevaldkonna projektijuhid ja noortejuhid,

  • kes on huvitatud tuleviku koostööprojektidest rahvusvahelisel tasandil
  • on vähemalt 18-aastased ja võimelised suhtlema inglise keeles.

Seminar toimub 27.-29. septembril Soomes.

Kandideerimise tähtaeg: 15. august

Elektroonilise kandideerimisvormi koos inglise keelse infoga koolituse kohta leiate SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina.

Osalustasu: 32€. Toitlustuse, majutuse ja seminariga kaasnevad kulutused katavad korraldajad Erasmus+ programmist. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab ja reisikorralduste eest vastutab SA Archimedes Noorteagentuur. Valituks osutumisel võtame Teiega reisikorralduse asjus ühendust esimesel võimalusel (aga mitte varem kui 27.08.2016).

Küsimuste korral kirjutage Anna Kuzinale aadressil anna.kuzina@archimedes.ee  (puhkusel 11.augustini).