Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

„VOLU.M.E” – kuidas tõhusalt EVT projekte juhtida?

„VOLU.M.E“ koolitus keskendub sellele, kuidas tõhusalt Euroopa vabatahtliku teenistuse projekte ellu viia ning toimub 10.-17. detsembrini Küprosel. Koolitus on mõeldud nendele EVT vastuvõtvate organisatsioonide esindajatele, kel on olemas vähemalt ühe vabatahtliku vastuvõtmise kogemus.

Koolituse eesmärgiks on noorsootöötajate ja organisatsioonide pädevuste arendamine EVT projektide juhtimise ja mentorluse teemadel. Seeläbi on soov on suurendada EVS projektide kui õpikogemuse kvaliteeti kõigis selle etappides alustades projektikirjutamisega ning lõpetades projekti analüüsiga.

Koolitusel minnakse sügavuti vabatahtlike projektide juhtimise erinevate etappidega, jagatakse kogemusi, häid ja halbu praktikaid ning erinevaid lugusid nii rõõmu kui pettumust valmistanud olukordadest. Täiendavalt pööratakse tähelepanu mentori rollile, mis on vabatahtliku toetamisel oluline element ning külastatakse kohalikku EVT vastuvõtvat organisatsiooni.

Koolituse teemad:

  • vabatahtlik tegevus kui õpiprotsess;
  • EVT projektide juhtimise kvaliteet;
  • EVT projektide juhtimise etapid: organisatiooni ettevalmistus, vabatahtlike värbamine ja valik, nende juhendamine, motiveerimine, tunnustamine, analüüsi toetamine.

Tutvu koolituse programmiga: VOLU M E TCA Program

Kandideerimise tähtaeg: 30. september 2015

Elektroonilise kandideerimisvormi koos inglise keelse infoga koolituse kohta leiate SALTO kodulehelt. Kandideerimiseks peate olema registreeritud SALTO kodulehe kasutajana ning veenduma, et te taotluse esitate, mitte ainult ei salvesta mustandina.

Osalustasu: 51 €. Toitlustuse, majutuse ja koolitusega kaasnevad kulutused katavad koolituse korraldajad. Rahvusvahelised reisikulud (sh kindlustus) kannab ja reisikorralduste eest vastutab SA Archimedes Noorteagentuur.Valituks osutumisel võtame Teiega reisikorralduse asjus ühendust esimesel võimalusel.

Küsimuste korral võtke ühendust Nele Metsaga aadressil nele.mets@archimedes.ee või helistage 69 79 237.