Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Projektitegijate väljakutse esimene nädal

Euroopa Noortel läks käima projektitegijate väljakutse – kes suudavad vaid ühe kuuga panna kokku tõsiseltvõetava noorteprojekti? Aega on kuni 5. oktoobrini, mil ühtlasi ka Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse taotlusvoorud lähevad lukku. 🔐

 

Valisime välja meeskonnad, kelle projekti tegemise teekonda me hakkame iganädalaste videopäevikute saatel jälgima. Siin on noorte esimese nädala videod, kus nad tutvustavad end ja oma projekti ideed.

 

Esimeseks tiimiks on põneva nimega “Kana igas potis“, kuhu kuuluvad 3 neiut – Sophie-Demi Kulbok, Annemari Mikk ja Lisandra Mäe. Nende projekti eesmärgiks on viia tulevased ajalooõpetajad ja teadlased välismaale, et pakkuda neile uusi kogemusi, õpetada pedagoogika alustalasid ja rikastada teadmisi sihtriigi ajaloo kohta.

 

Väljakutse teiseks tiimiks on Kuuhnluumisõ Vägi – Miia Heleene Utsal ja Sirlen Vodi. Tiimi nimi tuleneb Haanimaa brändi sloganist. Nende plaan on kaasata kohalikku kogukonda ja koos luua üks eriline ja erinevaid põlvkondi kaasav festival. 2-päevase festivali jooksul toimuks erinevaid kohalikku kultuuri tutvustavaid tegevusi – suitsusauna kultuuri tutvustamine, metsamatk, noortekohvik, seente marineerimise töötuba, metsareiv ja palju muud vahvat.

 

Kolmandaks tiimiks on Inner Rhythm – Hanna-Liisa Sarik, Dimitra Giannakaina ja Merli Mari Utsal. Nende projekti ideeks on pakkuda osalejatele enda sisemaailma tundmaõppimist, teadmiste ja oskuste kujundamine vaimse-, füüsilise ja emotsionaalse tervise osas, et noored saaksid teha rohkem teadlikke otsuseid.

 

Järgmisel nädalal kuuleme juba nende seiklustest koos neile määratud projektinõustajatega.