Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Tallinna noorsootöötajad tegutsevad juulikuus linnaruumis

7. juulil algab tegevusprogramm “Noorsootöötajad Keset linna”, mille raames toimuvad juuli lõpuni igal tööpäeval linnaruumis erinevad noorteüritused. Avaüritus “Pimp My Kopli” toimub täna kell 15.00 Stroomi rannas.

Tegevused toimuvad igal nädalal erinevas linnaosas- Põhja Tallinnas, Nõmmel, Kesklinnas ning viimasel nädalal Mustamäel, Haaberstis ja Pirital. Samal ajal on noortel võimalus osa saada erinevatest spordi- ja kunstitegevustest Stroomi, Pikakari ja Pirita rannas ning Harku järve juures.

Kuna noorte jaoks on suviti kohtumispaigaks linnaruumi väliskeskkond, siis tavapäraselt ongi suvel Tallinna Noorsootöö Keskuse noorsootöötajatel sooviks olla noortele veel lähemal ja tegutseda mitmes Tallinna erinevas piirkonnas.

10386266_773723646011673_8292657085373199000_nNoortele pakutakse tegevusi kunstis, spordis ja muudes põnevates ning harivates töötubades. Päevad on täis selliseid tegevusi, mis tavaliselt leiavad aset noortekeskuste siseruumides. Nendeks on näiteks erinevad arendavad mängud, võistlused, noortegruppide esinemised, käelised tegevused, töötoad, näidistreeningud ja loengud harivatel teemadel ning palju muud.

Noorsootöötajad Keset Linna on Tallinna Noorsootöö Keskuse korraldatud tegevusprogramm, mille eesmärgiks on pakkuda Tallinna 7-26 aastastele noortele vaba aja sisustamise võimalust noorte kogunemiskohtades, kasutades seejuures erinevaid noorsootöö meetodeid. Programmi toetavad Harju Maavalitsus ja SA Archimedes/Euroopa Noored Eesti Büroo.

 

Tegevusprogrammi info on leitav Tallinna Noorsootöö Keskuse kodulehelt: www.taninfo.ee.

Allikas: Delfi Rahva Hääl