Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

“Toit ja teenindus kahes keeles” – neljas päev

28.02.2019 – päev, mil meie projekt jõudis lõpule.

Need neli päeva olid ütlemata toredad. Me kohtusime uute inimestega, saime palju keelepraktikat, saime teada nii vene kui ka eesti toidukultuuri kohta. Lisaks uutele teadmistele saime me palju naerda ja lõbusasti aega veeta.

Meie viimane päev oli üsna lühike, sest Sillamäe noored pidid juba kell 11.35 bussile minema. Pärast hommikusööki arutlesime projekti alguses kirja pandud ootuste ja hirmude üle, jagasime laiali ümbrikud, kuhu projekti alguses iseendale oma ootuste ja lootuste kohta kirja kirjutasime ja kuhu said teised osalejad häid soove jätta. Lisaks sellele andis Raeküla Vanakooli Keskuse juhata, Piia Karro-Selg, pidulikult igale osalejale tunnistuse projektis osalemise kohta ja Vanakooli Keskuse kalendri.

Kordasime veelkord üle mõningad järeltegevused ja seejärel tegime veel viimase ühispildi. Kui pilt oli tehtud, saatsime Sillamäe noored ilusti nende bussi peale.

Oleme väga tänulikud, et meil oli võimalik see projekt edukalt läbi viia. See oli unustamatu kogemus ja me ei jõua ära oodata, millal teid taas näha saame!

Seniks aga päikest teie igasse päeva ja kohtume varsti!

 

Loe ka meie kohtumise teiste päevade kohta!