Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

EuroPeers

EuroPeers on nende noorte rahvusvaheline võrgustik, kes on osa võtnud Euroopa Noored ja/või Erasmus+ rahvusvahelistest projektidest ning kes soovivad jagada oma kogemusi ja tutvustada rahvusvaheliste võimaluste maailma ka teistele. Võrgustik sai alguse Saksamaalt 2005. aastal ning kasvas rahvusvaheliseks koostööprojektiks 2014. aastal.

Tänaseks kuulub Europeerside sekka juba mitusada noort järgmistest riikidest: Eesti, Saksamaa, Poola, Belgia, Norra, Austria, Soome, Bulgaaria, Suurbritannia, Itaalia ja Serbia. Jälgi EuroPeersi võrgustiku tegemisi siit.

Europeersid informeerivad noori ja julgustavad neid Euroopa võimalustest osa saama. Selleks korraldavad nad infoüritusi, töötubasid, aktsioone, rahvusvahelisi projekte jms.

Kuidas liituda?

Võrgustikuga saab liituda rahvusvaheliste EuroPeersi koolituste kaudu, kus õpitakse põhjalikumalt tundma erinevaid rahvusvahelisi võimalusi ning eri viise ja meetodeid nende tutvustamiseks. Kui sul on huvi EuroPeersi võrgustikuga liituda või tahaksid selle kohta rohkem teada, kirjuta: laura.kiviselg@harno.ee.