Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Aruandlus

Solidaarsusprojekti toetusesaajal tuleb kõigi projekti elluviimisega seotud reeglitega hästi kursis olla. Selle jaoks vaadake kindlasti juba enne projektiga alustamist üle alljärgnev info.

  1. Ülevaate olulisematest lepingulistest reeglitest, mis puudutavad raha kasutamist, aruandlust, muudatuste tegemist ja projekti nähtavust, leiate siit.
  2. Projekti elluviimisel on vaja kasutada nii Euroopa Solidaarsuskorpuse kui ka Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri logo.
  3. Nõustaja tööajatabeli võib koostada vabas vormis või vastavalt organisatsiooni harilikele raamatupidamise tavadele. Samas võib kasutada ka Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri noorteprogrammide keskuse poolt loodud tööaja tabeli näidist.
  4. Kõik Euroopa Solidaarsuskorpuse programmist toetuse saanud projektide tegijad peavad 60 päeva jooksul pärast projektiperioodi lõppu esitama lõpparuande koos nõutud lisadega. Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi esitatud projektide aruandlus toimub online-keskkonnas, mis kannab nime Mobility Tool+ (edaspidi MT+) ja asub siin. Aruandevormi võib täita eesti või inglise keeles.