Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Tulemuste portaal

Alates 2015. aastast on kõik Erasmus+ programmist toetust saanud projektid koondatud Euroopa Komisjoni uuele Erasmus+ projektitulemuste platvormile.

Toetusesaajad pääsevad oma projekti infole ligi ja saavad tulemusi platvormile üles laadida ECAS-i (Euroopa Komisjoni autentimisteenuse) konto kasutajatunnuse ja parooliga. Tegemist on sama kontoga, mille olete loonud selleks, et Erasmus+ programmist toetust taotleda.

Projekti jooksul saab toetusesaaja üles laadida nii projekti tulemusi kui ka oma organisatsiooni logo ja projekti või organisatsiooni kodulehe aadressi. Projekti tulemuste üleslaadimine on kohustuslik kõigile strateegilise koostöö projektide (KA2) toetusesaajatele ning vabatahtlik õpirände (KA1) ja osalusprojektide (KA3) taotlejatele.

Pärast projektiperioodi ametlikku lõppu saab toetusesaaja esitada (submit) oma projekti info Noorteprogrammide keskusele ülevaatamiseks. Kui agentuur peab vajalikuks muudatuste tegemist või lisamaterjalide üleslaadimist, saab toetusesaaja selle kohta ametliku tagasilükkamise (rejection) teate koos juhtnööridega, mida oleks vaja muuta või parandada. Alles pärast agentuuri heakskiidu andmist (approval) muutuvad tulemused platvormil avalikuks.

Euroopa Komisjon on loonud selle platvormi jaoks ka korduma kippuvate küsimuste loetelu, kust saab lugeda vastuseid kasutajate kõige sagedamini esitatud küsimustele. Kui seal Sinu küsimusele siiski vastust ei leidu, on võimalik abi saada meiliaadressilt eac-projectsplatform-helpdesk@ec.europa.eu või lepingus nimetatud kontaktisikult.