Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

22.05.2015 CheckUp koolitus KA1 toetusesaajatele – noorsootöötajate õpirände projektitegijatele

Koolituskohtumine „Check up“ on mõeldud programmi Erasmus+ Euroopa Noored 2015-R1 toetust saanud KA1 noorsootöötajate õpirändeprojektide elluviijatele.

NB! Kui teie projektimeeskonnal ei ole varasemat kogemust noortevahetuse projekti elluviimisel, siis on see koolitus kindlasti kohustuslik.

CheckUp toimub 22.mail 2015 Tallinnas. Alustame kl 14:00, lõpetame orienteeruvalt kl 18.30.

Kohtumisele on oodatud 1-2 antud projektiga enim seotud inimest teie organisatsioonist / noortegrupist (ankeet ühine). Kui teie projektimeeskonnal ei ole varasemat kogemust ehk olete programm Erasmus+: Euroopa Noored noorsootöötajate õpirände esmaprojektitegijad.

Registreerimisvormi (allpool) palume täita nii ruttu kui võimalik hiljemalt 8.mail (tähtaega pikendati, esialgselt oli 4.mail). Kinnituse ja lisainfot saadame hiljemalt 14. mail

NB! Mida konkreetsemad on teie küsimusedregistreerimisankeedis, seda lihtsam on meil päevakava sisu planeerida. Soovitame süveneda otsuskirjas väljatoodud ekspertide hinnangusse ja mõelda selle peale, mis on teie projekti kõige tugevam külg ning millised on siiski need aspektid, mida on vaja edasi arendada.

 

Osavõtt on teile tasuta, kulud katab SA Archimedes Noorteagentuur (SANA). Transpordikulusid (kui on) võib pidada teie projekti TEGEVUSKULUDE osaks, kui kohtumise kuupäev läheb teie PROJEKTI perioodi sisse. Vastasel juhul ja põhjendatud vajadusel katame kaugemalt tulijate Check Up kohtumisel osalemisega seotud transpordikulud 70% ulatuses (elukohast koolituskohta ja tagasi, vastavalt esitatud avaldusele).

Kiiremates küsimustes pöörduge palun Anna poole e-posti teel anna.kuzina@archimedes.ee.

 

Registreerimine

 

Verification