Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Kaheks kuuks vabatahtlikuks Prantsusmaale

Kandideerimise tähtaeg: 03.07.2018 17:54

Oled oodatud osalema lühiajalises Euroopa vabatahtliku teenistuse projektis “REV”, mis toimub 1.05-30.06.2015 (2 kuud) Beauvoisinis, Prantsusmaal.

Vabatahtlik töötab koos teiste vabatahtlikega aga ka kohalike vabatahtlike ning organisatsiooni liikmetega. Peamised tegevused projektides on abistamine rahvusvaheliste töölaagrite läbiviimisel, renoveerimistööd, tegevused looduses, aga ka kultuurilised tegevused. Tegevuste hulka kuulub ka ühise majapidamise eest hoolitsemine (sh korrashoid, toidu valmistamine, majutusega seotud korraldused jms), kuna elamine on vabatahtlikel ühine.

Täiendavalt on organiseeritud saabumisjärgne juhendamine Prantsusmaal, vaba aja tegevused, tutvumine kohaliku keele ja kultuuriga jm.

Vabatahtlikult ei nõuta erialast ega spetsiifilist ettevalmistust, kasuks tuleb inglise või prantsuse keele oskus suhtlustasandil. Loe lisainfot.

Projekti koordineerib Solidarités Jeunesses, vastuvõtvaks organisatsiooniks on kohalik organisatsioon Réseau d’Entraide Volontaire ja saatvaks organisatsiooniks Eestist on MTÜ Continuous Action.
Vabatahtlikuks Erasmus+ programmi alaprogramm Euroopa vabatahtlik teenistus raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 18-30 aastat. Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid – koolitused, kindlustus, elamine ja toitlustamine on rahastatud Erasmus+ programmi Prantsusmaa büroo poolt. Transport projekti toimumisriiki ja tagasi kompenseeritakse vastavalt programmi rahastusreeglitele.
Lisaks makstakse vabatahtlikule taskuraha.

Enne projekti algust toimub eelnev ettevalmistus Eestis saatva organisatsiooni MTÜ Continuous Action poolt.

Lühiajaline projekt on mõeldud eelkõige vähemate võimalustega noortele. Kandideerima on oodatud ka
– maa-või väikelinna noored, kellel puudub varasem rahvusvaheline kogemus
– töötud noored
– riigikeelt mittevaldavad noored
– noored, kes tervise või muude probleemide tõttu ei saa osaleda pikaajalises projektis.

Kandideerimiseks saada palun oma CV koos kaaskirjaga (võib olla eesti keeles) e- mailile info@continuousaction.ee

Kindlasti on vaja põhjendada oma soovi ning kirjeldada, miks soovid lühiajalises projektis osaleda ning nimetada kandideerimisel projekti nimi, mille peaksid lisama e-kirja teema väljale (Kandideerimine projekti REV Prantsusmaal).

Kandideerimise tähtaeg 20.03.2015!

Lisainfo aadressil info@continuousaction.ee või 5286303.