Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Kandideeri osalusprojekti “Mina otsustan”

Kandideerimise tähtaeg: 03.07.2018 17:27

MTÜ SpeakNow kutsub noori kandideerima Erasmus+ osalusprojekti “Mina otsustan”, et koos poliitikakujundajatega arutleda Eesti noorte võimaluste üle oma häält kuuldavamaks muuta.

17. – 21. juulil toimub Harjumaal Kallaste Turismitalus viiepäevane seminar “Mina otsustan”, kuhu oodatakse osalema 30 noort vanuses 18 – 30.

Projekti eesmärgiks on lähemalt uurida, kas ja miks soovivad/ei soovi mitmed ühiskondlikest küsimustest huvitatud eesti noored end ise tulevikus poliitikas rakendada ning kas meie hüpotees, et poliitika on noorte seas võrdlemisi ebaatraktiivne, vastab tõele. Arutleme koos, kas praeguseid arusaamu on üldse vaja muuta ning kuidas seda teha.

Seminari vormiks on osalusprojekt, mis tähendab noorte ning otsustajate omavahel kokkutoomist ning vabas vormis antud teemade üle diskuteerimist. Seminar on analüüsiv ning ei esinda mitte ühegi poliitilise grupi vaateid.

Viie päeva jooksul toimuvad erinevad vabas vormis arutelud, töötoad, argumenteerimise kiirkursus väitlejatega, kohtumine Yoko Alenderi ning politoloogiaprofessoritega. Samuti ootavad osalejaid ees põnev meelelahutusprogramm ja sportmängud looduskaunis kohas.

Kõikidele osalejatele on 100%-liselt kinni makstud majutus, toit ning tegevuskulud.Samuti on osalejatele kinni makstud kõik transpordikulud. Igale osalejale kehtib osalustasu 40 eurot.

Lisainfo ning avaldusvorm kandideerimiseks on leitav siit.

 Seminar on saanud SA Archimedes Noorteagentuuri toetuse.