Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Otsime osalejaid koolitusele „Creative Writing+“

Kandideerimise tähtaeg: 03.07.2018 17:43

Eesti UNESCO Noorte Ühendus otsib osalejaid rahvusvahelisele koolitusele „Creative Writing+“, mis toimub Lätis 25. juunist kuni 3. juulini. Koolituse põhiteemaks on loovkirjutamine ning selle mõju õppeprotsessile. Koolituse sihtgrupiks on õpetajad, noorsootöötajad ja koolitajad ehk kõik need inimesed, kes tegelevad noorte arenguvõimaluste toetamisega läbi formaalse (koolihariduse) või mitteformaalse õppimise. Täiendavat infot ja registreerimisvormi leiad „Creative Writing+“ koolituse infopakist. Koolitusele saab registreerida kuni 25. maini.

„Creative Writing+“ on teine koolitus, mida viiakse läbi Erasmus+ strateegilise koostöö projekti „Creative Learning Cookbook“ raames. SA Archimedes Noorteagentuuri rahastatud Erasmus+ KA2 Strateegilise koostöö projekti „Creative Learning Cookbook“ eesmärk on jutustamise (storytelling), loovkirjutamise (creative writing) ja visuaaliseerimise (visual facilitation) meetodite rakendamine ja arendamine töös noortega. Projektis osalevad kolm partnerit kolmest riigist: Estonian UNESCO Youth Association (Eesti), Room of Fulfilled Dreams (Läti) и Cooperativa Braccianti (Austria). Esimine koolitus jutustamise teemal toimus Austrias mai alguses; teine loovkirjutamise koolitus toimub Lätis suvel; ning viimane koolitus visualiseerimisest leiab aset Eestis septembris.

10955530_801495653280000_925908391482015638_o

Pildigaleriid „Creative Learning Cookbook“ esimesest koolitusest „Storytelling+“ saab vaadata projekti lehel Facebookis. Registreerimine kolmandale koolitusele visualiseerimise teemal, mis toimub septembris Eestis, kuulutakse välja juunis.

Täiendavate küsimuste korral pöörduge Deniss Jeršovi poole: jershov@gmail.com.