Jäta navigatsioon vahele

Teksti suurus

Kontrastsus

×

Kursus „Our Media Generation“ kutsub noori meediaõpetuse koolitustele

Kandideerimise tähtaeg: 03.07.2018 17:43

11. aprillil algab registreerimine kursusele “Our media generation”, mille raames toimuvad meediakoolitus ja -seminar Tallinna, Tartu, Pärnu ja Narva eesti- ja venekeelsete gümnaasiumide 10.-12. klasside õpilastele. Koolitus toimub mais Tallinna Ülikoolis ning lõpeb suure seminariga Järvamaal.

Koolituses osaleb 70 noort Tallinna, Tartu, Pärnu ja Narva eesti- ja venekeelsetest gümnaasiumidest, kes on huvitatud meedia kaasaegsetest võimalusest ning soovib omandada kommunikatsioonialaseid teadmisi.

35-tunnine koolitus toimub Tallinna Ülikooli ruumes, selle käigus saavad kursuslased ettekujutuse Eesti meedia iseärasustest, uute meediakanalite arengutrendidest maailmas, samuti omandavad infoga töötaimseks vajalikke baasteadmisi ning tutvuvad riigi suurimate toimetuste tööga. Koolitus toimub ülikooli loengute vormis, laupäeviti. Õppekeeled: eesti, vene, inglise keel sünkroontõlkega. 36 parimat kursuslast saab võimaluse osaleda praktilisel seminaril, mis toimub 11.-15. augustini Järvamaal.

Kursuslased saavad juhtida translatsioone ja kirjutada reportaaže, teha intervjuusid, monteerida videot, toimetada sündmuskohal tehtud fotosid. Iga kursuslane saab valida meelepärase ajakirjandussuuna ning muutuda info tarbijast selle loojaks. Igale kursuslasele väljastab Tallinna Ülikool kursuse läbimist tõendava sertifikaadi. Noortel avaned erakordne võimalus leida uusi sõpru aatekaaslaste seast ning omandada tõhusa kommunikatsiooni võtteid Eesti parimate õppejõudude käe all!

Registreerimine kursusele on SIIN.

Plakat_est11